שתף קטע נבחר

חשד: קניבלים צלו הרפתקן גרמני שיצא לצוד באי

תושבי האי נוקו-היבה שבפולינזיה הצרפתית טוענים כי חדלו מאכילת בני אדם כבר לפני עשרות שנים, אבל שרידי גופתו של המטייל סטפן ראמין, ששט מסביב לעולם מאז 2008, מעלים את החשד כי הם דבקים במנהג הברברי

כלי תקשורת בבריטניה דיווחו הלילה (יום ב') על חשד כי סטפן ראמין, תייר גרמני שנהג לטייל מסביב לעולם והגיע לאחרונה לאי מבודד באוקיינוס השקט יחד עם בת זוגו, נאכל על ידי קניבלים תושבי האי.

 

עוד חדשות בעולם:

 

התייר סטפן ראמין. המדריך חזר ואמר: "הייתה תאונה" ()
התייר סטפן ראמין. המדריך חזר ואמר: "הייתה תאונה"

 

לפי דיווח בצהובון "סאן" מעריכים כי בני שבט מקומי באי נוקו-היבה שבפולינזיה הצרפתית, חתכו את ראמין לחתיכות לפני שצלו אותו, אף כי הם טוענים שחדלו מלאכול בני אדם כבר לפני עשרות שנים. ראמין, בן 40, וחברתו היקה דורש, בת 37, שטו בעולם מאז שנת 2008, ועצרו באי ב-18 בספטמבר השנה.

 

לפי הדיווחים, ראמין נכנס לעומק האי עם מדריך מקומי בניסיון לצוד עזים, אולם המדריך, הנרי האיטי, שב מאוחר יותר לחברתו הייקה ואמר לה: "קרתה תאונה. הוא זקוק לעזרה". לטענתה, לאחר מכן הוא קשר אותה לעץ ותקף אותה מינית.

לפי ה"סאן", שעות מאוחר יותר הייקה הצליחה להשתחרר ולהזעיק עזרה.

 

קבוצה של 22 שוטרים פתחה בסריקות באי, שבו חיים 2,789 בני אדם. הם מצאו את מה שחושבים לשאריות גופתו של התייר הגרמני. דגימות DNA נלקחו מהגופה, אולם יעברו שבועות עד שיתברר סופית אם אלה שרידיו של ראמין.

 

סטפן היה יועץ עסקי מעיירה בצפון גרמניה, והוא וחברתו הפעילו בלוג באינטרנט שבו אפשרו לחבריהם ובני משפחותיהם לעקוב אחר הרפתקאותיהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תוצאות בדיקות ה-DNA יגיעו תוך כמה שבועות
צילום: index open
מומלצים