שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  5,000 עובדי סופר פארם הורידו טון ממשקלם

  הרשת קידמה בסניפיה תחרות לירידה במשקל. האמצעים: דיאטנים, מאמני כושר, שימוש בתוספי תזונה וכמובן פרסים. הזוכה: עובד שהפחית ממשקלו 22.4%

  למעלה מ-5,000 עובדי סופר-פארם השילו כטון ממשקלם במסגרת תחרות "לרדת בגדול" שאירגנה הרשת בין עובדיה בחודשים יולי-ספטמבר.

   

   

  במסגרת התחרות העמידה הרשת לעובדים מספר דיאטנים ומאמני כושר. בנוסף, חולקו לעובדים ויטמינים ותוספי תזונה להשלמת הירידה הרצויה במשקל.

   

  מידי שבוע נערכה בסניפים שקילה של כל העובדים שבחרו להשתתף בתחרות. הרשת העניקה פרסים לעובדים וכן לסניף שהשיל ממשקלו את האחוז הגבוה ביותר.

   

   (צילום: יוסי זליגר) (צילום: יוסי זליגר)
  (צילום: יוסי זליגר)

   

  אחוזי ההורדות

  בסוף חודש ספטמבר הוכרזו הזוכים: המנצח הגדול בתחרות הוא עובד אשר השיל ממשקלו 22.4%. הפרס: בחופשה. במקום השני זכתה במנוי שנתי לחדר כושר עובדת שהשילה ממשקלה 17.34% במקום השלישי זכה באופני ספורט עובד שהשיל 17.05% ממשקלו.

   

  בקטגוריית הסניף שבו ירדו הכי הרבה עובדים במשקל: זכה סניף סופר-פארם כפר סבא, בו השתתפו 10 עובדים אשר השילו ממשקלם 8%. עשרת המתמודדים זכו בסדנת בישול בריא וביום פינוק.

   

  בנוסף, בכל חנות זכה העובד שהשיל את אחוז המשקל הגבוה ביותר ביחס לשאר המשתתפים באותה החנות. עובדים אלה זכו בארוחת בוקר ובשובר לקניית ציוד ספורט.

   

  ניצן לביא, המשנה למנכ"ל הרשת אמר כי "סופר-פארם היא רשת המקדמת אורח חיים בריא וחשוב לנו לקדם את הנושא גם בקרב העובדים. אירוע חברה סביב נושא כזה יוצר מוטיבציה ומחויבות בקרב העובדים בראש ובראשונה כלפי עצמם, אך הם התחרו גם למען מטרה משותפת של כל סניף וסניף. ההיענות הגבוהה של עובדי הרשת הוכיחה כי נתנו מענה לצורך אמיתי שקיים אצלם. אני גאה בעובדי הרשת על ההשתתפות ועל ההישגים היפים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סופר פארם
  תחרות לרדת בגדול
  צילום: יוסי זליגר
  מומלצים