שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ערוץ 1: "מבט" לא תוקדם לשעה 20:00

  למרות הדיווחים, מהדורת החדשות של ערוץ 1 תישאר ב-21:00 ולא תתחרה ב-2 ו-10: "יש לוודא שחטיבת החדשות יכולה לעמוד בתחרות". תוכניתה של גאולה אבן תוקדם ל-18:00

  החלטת רשות השידור להעביר את "מבט" לשעה 20:00 - בוטלה. הנהלת הרשות החליטה שלא לשנות את שעת השידור של המהדורה המרכזית של הערוץ הראשון, ולהשאירה ב-21:00, כך נודע ל- ynet. יחד עם זאת, בנובמבר הקרוב יתבצעו מספר שינויים בלוח השידורים.

   

  במהלך ישיבת מליאת רשות השידור שנערכה בתחילת השבוע, הכריז יושב הראש אמיר גילת על 11.11.2011 כתאריך היעד לתחילת השינוי בלוח השידורים בערוצי הטלוויזיה והרדיו. על פי התוכנית המקורית, אליה התייחס גילת גם בראיון שנערך עמו כאן ב-ynet, מהדורת "מבט" אמורה היתה להיות מוקדמת ל-20:00 ולהתחרות במהדורות של ערוצים 2 ו-10. כפועל יוצא, רצועת הפריים-טיים בערוץ היתה אמורה להתחיל ב-21:00, עם סיום המהדורה.

   

  ל-ynet נודע כי בישיבת הנהלת הרשות שנערכה השבוע הוחלט שלא לשנות, נכון לעכשיו, את זמן שידור המהדורה ולהתחיל בשינויים רק ברצועת הפרה-פריים. נכון להיום גם עתיד תפקידו של מגיש המהדורה ינון מגל אינו ידוע, שכן הוא מועמד לתפקיד מפקד גל"צ.

   

  במסגרת השינויים שייערכו ברצועת הפרה-פריים תוקדם תוכניתה של גאולה אבן ל-18:00, והיא תשודר במקביל לתוכנית "שש עם" עודד בן עמי ו"לונדון את קירשנבאום".

  מיד לאחר מכן תשודר רצועה מתחלפת שככל הנראה תכלול תוכניות לייף סטייל ומגזין. ב-19:30 צפוי לעלות לשידור הריאליטי "בוא לאכול איתי", תוכנית המבוססת על פורמט בריטי וב-20:15 תמשיך להיות משודרת רצועת הספורט היומית.

   

  מרשות השידור נמסר בתגובה: "המנכ"ל החדש, יוני בן-מנחם, סבור שלפני שהוא מחליט האם להקדים את 'מבט' ל-20:00, יש לוודא שחטיבת החדשות של הטלוויזיה יכולה לעמוד בהצלחה בתחרות עם חדשות 2 וחדשות 10, ורק לאחר שהוא ישתכנע בכך שחטיבת החדשות התחזקה דיה - הוא יקבל את ההחלטה בתיאום עם המוסדות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מרב מילר וינון מגל. נשארים ב-21:00, אבל מה איתו?
  צילום: שלומי קיים
  לאתר ההטבות
  מומלצים