שתף קטע נבחר

השוטר לעצורה: רוצה להשתחרר? "נעשה משהו"

שוטר לשעבר במרחב איילון שיחרר תמורת שירותי מין שוהה בלתי חוקית שהציגה בפניו תעודה מזויפת. מעצרה אחרי חודשיים, הוביל להרשעתו בקבלת שוחד מיני

מי שקרא את כתב האישום נגד שוטר לשעבר במרחב איילון, יכול בטעות לחשוב כי מדובר בתסריט של סרט ארוטי גרוע במיוחד. במציאות, זה הסתיים היום (ה') בהרשעתו בקבלת שוחד מיני משוהה בלתי חוקית.

 

עוד בחדשות:

שירזי חשף את הונו בביהמ"ש, חשוד גם בסחיטה

עתירה לבג"ץ: לבטל את ייקור תעריפי החשמל

 

השוטר וחברו הגיעו למכון בריאות במועצה המקומית אזור ושם פגשו את המתלוננת. הוא ביקש ממנה להציג תעודת זהות, אולם היא טענה בפניו כי שכחה אותה בבית. השוטר אמר לה כי ייאלץ לקחת אותה לתחנה, אבל באותה נשימה הציע שהם "יכולים לעשות משהו", אם ברצונה להימלט ממעצר.

 

האשה לא חשבה פעמיים והציעה לו לעשות זאת במכון, אך הוא השיב בשלילה בטענה כי יש שם אנשים. כשהשוטר הבין כי היא מתגוררת לבדה, היא הוכנסה לניידת, והשלושה נסעו לביתה, אליו עלה השוטר לבדו. בדירה הציגה המתלוננת לשוטר את תעודת הזהות שלה, שהתבררה כמזויפת. הוא בתגובה אמר כי הוא אינו רוצה לעצור אותה, והיא, לדבריה, הבינה מה כוונתו וביצעה בו מין אוראלי בחדר השינה.

 

כל הפרשה לא היתה מתגלה, אלמלא נעצרה האשה חודשיים לאחר המקרה בשל היותה שוהה בלתי חוקית. היא סיפרה לעורך דינה על המקרה, והוא המליץ לה להתלונן במטרה. במהלך המשפט הכחיש הנאשם את המיוחס לו, אך שופט בית משפט השלום בתל אביב דניאל בארי בחר להאמין למתלוננת."היא עשתה עליי רושם אמין, מסרה גרסה עקבית בכל הקשור לתוכן השיחה שלה עם הנאשם ולא ניסתה להוסיף גוון חמור למעשיו", ציין השופט.

 

השוטר טען לאורך כל המשפט כי מדובר בעלילה וכי המתלוננת הייתה שליחה של בעלי הספא שרצו להתנקם בו, אולם השופט דחה את טענותיו וכתב בהחלטתו כי אין בכך הגיון, וכי הגיע למסקנה כי אין מדובר בעלילה. "הנאשם עשה עליי רושם לא אמין. הוא הפר הוראות ברורות כשעלה לבדו לדירת המתלוננת, לא דיווח במכשיר הקשר על הנסיעה, לא כתב דו"ח עיכוב ולא כתב דו"ח פעולה או מזכר", נימק השופט את החלטתו.  עונשו של השוטר ייגזר בקרוב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השוטר לא דיווח על הנסיעה
צילום: shutterstock
מומלצים