שתף קטע נבחר

דו"ח אמריקני: סילביו ברלוסקוני סחר בבני אדם

ראש ממשלת איטליה עומד בימים אלה למשפט בגין קיום יחסי מין עם יצאנית קטינה ממוצא מרוקני. בדו"ח שפרסמה מחלקת המדינה האמריקנית נכתב: 'הילדה היתה קורבן לסחר בבני אדם'

כמה בושות יכול לגרום אדם אחד למדינה שלמה? את השאלה צריך כנראה להפנות לראש ממשלת איטליה: בדו"ח שפרסם הממשל האמריקני על בנושא סחר בבני אדם נמצא לא אחר מאשר סילביו ברלוסקוני, המוזכר כמי שסחר לכאורה בבני אדם. כך דיווח היום (יום ב') ה"טלגרף" הבריטי.

 

עלילות ברלוסקוני - כתבות אחרונות ב-ynet:

 

בימים אלה עומד ברלוסקוני בן ה-75 למשפט בגין קיום יחסי מין עם יצאנית קטינה בת 17 ממוצא מרוקני, המכונה "רובי". בחקירתה במשטרה סיפרה רובי כי לא אחת סעדה את לבה בארוחות ערב שנערכו בחווילת הפאר של ראש הממשלה האיטלקי בפרברי מילאנו, אך הכחישה כי קיימה עמו יחסי מין.

 

"הילדה היתה קורבן לסחר בבני אדם". הפגנה ברומא נגד ברלוסקוני (צילום: AFP) (צילום: AFP)
"הילדה היתה קורבן לסחר בבני אדם". הפגנה ברומא נגד ברלוסקוני(צילום: AFP)

 

"בפברואר 2011, קבעו השופטים תאריך למשפטו של ראש הממשלה סילביו ברלוסקוני בגין ניצול מיני מסחרי לכאורה של קטינה מרוקנית. דיווחים בתקשורת כוללים ראיות לכך שצד שלישי שהיה מעורב במקרה העיד כי הילדה היתה קורבן לסחר בבני אדם", נכתב בדו"ח האחרון של מחלקת המדינה האמריקנית בנושא סחר בבני אדם.

 

עוד נכתב בדו"ח כי "במהלך התקופה האמורה בדו"ח, ראש הממשלה האיטלקי נחקר בחשד להקלה בזנות של ילדים". הרשויות במילאנו מאשימים שלושה מחבריו הקרובים של ברלוסקוני בכך שסיפקו זונות למסיבות שהוא קיים בווילה שלו בעיר.

 

על אף שהצעירה המרוקאית, כרימה אל-מחרוג, הכחישה בתוקף כי קיימה יחסי מין עם ברלוסקוני, היא הודתה שהוא העביר לה 7,000 יורו בעת פגישתם הראשונה.

 

אולם, התביעה באיטליה טוענת כי ברלוסקוני קיים עם הצעירה יחסי מין 13 פעמים. על פי התביעה, ברלוסקוני לא רק קיים יחסי מין עם אל-מחרוג, אלא גם התערב אישית כדי לשחרר אותה ממעצר בגין גניבה. לטענתם, הוא חשש שקשריו עמה ייחשפו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מבוכה נוספת לארץ המגף. ברלוסקוני
צילום: AP
קיבלה 7,000 אירו בפגישה הראשונה. "רובי"
צילום: AFP
ראש ממשלת איטליה סחר בבני אדם? קלינטון
צילום: AFP
מומלצים