שתף קטע נבחר

ראשי רשויות לשרון: שמור על התיקים החברתיים

קבוצה גדולה של ראשי ערים וסגני ראשי ערים מהליכוד פנתה לאריאל שרון בדרישה, שלא לנהל מו"מ קואליציוני על תיקים חברתיים טרם הבחירות

קבוצה של ראשי ערים וסגני ראשי ערים מהליכוד דורשת, בימים האחרונים, ממנהיג הליכוד, אריאל שרון, שלא לנהל מו"מ קואליציוני על תיקים חברתיים בממשלה הבאה, טרם הבחירות.
לדברי עוזי כהן, סגן ראש עיריית רעננה, הפנייה לשרון נעשתה במטרה לשמר את הכוח של הליכוד בשכונות ובעיירות הפיתוח. כהן טוען, כי "לא ייתכן שהליכוד יפזר את התיקים החשובים האלה ויפקיר אותם בידיים של המפד"ל או של ש"ס ולא יתן פתרונות אמיתיים בעזרת הכוח שיש לו ברשויות המקומיות. הבהרנו לשרון שהנצחון יושג רק בעזרת ראשי הרשויות וסגני הרשויות של הליכוד, והם ירתמו במלוא כוחם לנצחון, רק אם יובטח להם שבממשלה אותה הוא יקים תהיה לליכוד אפשרות להשפיע בתיקים החברתיים".
לדברי חיים ברביבאי, ראש עיריית קרית שמונה, "אם ראשי הערים לא יעבדו, לא יהיה נצחון. מי שיוביל את הנצחון בכל עיר יהיה העומד בראשה מטעם הליכוד. כדי שנצליח לשכנע את השטח לתמוך בשרון צריך לעלות גם את הנושאים החברתיים ונצליח לשכנע ששרון יביא שינוי, רק אם נוכל להבטיח שהתיקים החברתיים יישארו בידינו".
בתגובה מסר ליאור חורב, דובר מטה הסברה של הליכוד, כי אריאל שרון מעריך מאוד את ראשי הערים ואת תפקידם החשוב בניהול מערכת הבחירות. שרון הודיע, כי לא יבטיח דבר לפני הבחירות ולא יעניק תפקידים לאיש טרם הבחירות. מינוי השרים בממשלה העתידית ייעשה על פי יכולתם להצליח במשימה, נמסר ממטה שרון.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברביבאי. אם ראשי הרשויות לא יעבדו, לא יהיה ניצחון
מומלצים