שתף קטע נבחר

ה-NBA תיפתח ב-15.12? ההחלטה בשבוע הבא

השחקנים קיבלו הצעה חדשה ואם ישיבו בחיוב תכלול העונה 72 משחקים. סטרן: "המו"מ נגמר, הלכנו הכי רחוק שאפשר". פישר: "ההצעה לא לגמרי תואמת את הציפיות שלנו. זה מאכזב, כיוון שאנחנו ממש רוצים לחזור לשחק"

עונה בת 72 משחקים או המשך השביתה? ובכן, הכדור נמצא בידיהם של השחקנים. מרתון שיחות לילי ביניהם לבין בעלי הקבוצות ב-NBA הוליד הצעה נוספת לשובתים. "המשא ומתן נגמר. הגשנו לשחקנים הצעה מתוקנת ולא תהיה עוד אחת", הכריז הקומישינר של הליגה, דייויד סטרן.

 

תשובה בעניין אמורה להתקבל בשבוע הבא, לאחר שדרק פישר ויו"ר ארגון השחקנים, בילי האנטר, יפגשו עם נציגי הליגה. אם השחקנים ישיבו בחיוב להסכם השכר שהוגש, הליגה תיפתח ב-15 לדצמבר ותכלול 72 משחקים. במקרה שהתשובה תהיה שלילית, יגדל הסיכוי שהעונה תבוטל.

 

"לא תהיה עוד הצעה". דייויד סטרן (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
"לא תהיה עוד הצעה". דייויד סטרן(צילום: רויטרס)

 

"הלכנו לקראתם הכי רחוק שיכולנו. אני לא יכול לשער או לחזות כיצד ישיב ארגון השחקנים,

אלא רק לקוות שאירועי השבוע הבא יובילו לפתיחתה של העונה ב-15 בדצמבר", הוסיף סטרן.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

"ההצעה שהוגשה לנו לא לגמרי תואמת את הציפיות שלנו. לא הושגה התקדמות באופן שמוביל לחתימת הסכם", הבהיר פישר. "זה החלק המאכזב, כיוון שאנחנו ממש רוצים לחזור לפרקט", הוסיף.

 

"לעת עתה החלטנו לקחת צעד לאחור ולהתייעץ עם השחקנים ובימים הקרובים נחליט מה יהיו הצעדים הבאים שלנו", סיכם הגארד. האנטר מצדו הוסיף: "זו לא ההצעה הכי טובה בעולם, אך אני מחויב להציג אותה בפני הארגון וזה מה שאעשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים