שתף קטע נבחר

גוגל קצת משתפרת

ענקית החיפוש מציגה עשרה שיפורים עיקריים במנוע החיפוש שלה, שאמורים לעזור לגולשים אבל גם לבעלי אתרים שרוצים להופיע למעלה

עמודים רשמיים של חברות וארגונים יקבלו דירוג גבוה יותר בגוגל ויופיעו גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל. זה אחד מהשינויים והשיפורים הטכניים שעליהם הכריזה ענקית החיפוש בבלוג שלה.

 

עוד בynet מחשבים:

 

האלגוריתם המפורט של גוגל נשמר בסוד על מנת שחברות אחרות לא יעתיקו אותו ממנה, ובשביל למנוע מאתרים להגיע בדרכי רמיה לתוצאות חיפוש גבוהות. אך מפעם לפעם, גוגל חושפת קצת ממאות השינויים שהיא עורכת באלגורתים שלה על בסיס קבוע. השינויים לא תמיד נראים לעין באופן מידי, אך גוגל עושה זאת כדי לתת תוצאות חיפוש טובות יותר, וכדי לעזור לבעלי האתרים לתכנן נכונה את האתר שלהם.

 

גוגל תנסה לפענח את העמוד ולבנות תקציר שלו על סמך התוכן ולא רק על סמך הכותרת והתפריטים הראשיים, ותנתח בצורה מדויקת יותר מה הכותרת של העמוד גם על פי עמודים אחרים שמובילים אליו. בחיפוש אפליקציות יוצגו כבר בתוצאות החיפוש מחירים וביקורות של גולשים.

 

חיפושים של נושאים אקטואליים אמור גם להשתפר, לפי ההנחה של גוגל שמי שמחפש, למשל את האולימפיאדה, מחפש מידע על המשחקים ב-2012 בלונדון, ולאו דווקא על המשחקים בשנת 1900. גוגל מבטיחה ששיפור האלגוריתם לחיפוש אקטואלי ישפיע על 35 אחוזים מהתוצאות וימצא  מידע גם מהדקות האחרונות לפני החיפוש. במקביל, גוגל הודיעה ששיפרה חיפושים שמוגבלים לתאריכים מסוימים.

 

גוגל תתרגם עמודים באנגלית לשפות שבהן כתובים מעט מאוד עמודי אינטרנט (כמו אפריקנס, סרבית נרווגית ואחרות), בשביל שאפשר יהיה להגיע לתוצאות חיפוש בשפות הללו. כמו כן, הודיעה גוגל ששיפרה את ההשלמה האוטומטית לחיפושים בשפות עברית, ערבית רוסית שלעתים הציגו ג'יבריש.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים