שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מפגעי הבטיחות ששלחתם לנו? תוקנו (ברובם)

  קבלו הפעם מקבץ מהיר של מספר מפגעי בטיחות שנשלחו על-ידי הגולשים, באמצעות וידאו ותמונות. פנינו לגופים המתאימים ובמרבית המקרים המפגע הוסר במהירות. לצערנו, בהוד השרון ובאשקלון העסק עובד קצת אחרת

  בור מסוכן בשולי כביש מהיר, רמזור ותמרור בעלי זהות כפולה, תמרור עצור בלתי נראה, מדרכה שנראית כמו ספארי ומעבר חציה שלעולם לא יצבע. הפעם אנחנו מביאים לכם קובץ מרוכז של מפגעים מעצבנים, אשר מרביתם תוקנו באופן מיידי.

   

  מעוניינים לשלוח לנו תיעוד של מפגע שמכעיס אתכם?

   

   

   

   

  ולתגובות:

  • בחברת נתיבי אילון אמרו לנו כי "בעקבות הגשמים העזים שירדו, נוצרה שקיעה קלה באספלט בקצה השוליים השמאליים. המצב אינו מסוכן ויטופל במסגרת האחזקה השוטפת בשבועיים הקרובים". אנחנו מוכנים להתעלם מהעובדה ש"גשמים עזים" היו גם לפני שנתיים, שכן הבור אינו חדש. ולכן רק מסמנים לעצמנו ביומן - לבדוק בעוד שבועיים.

   

  • בעיריית ראש העין היו קצת יותר נמרצים עם הטיפול בשלט בעל פיצול האישיות. "השלט המוזר הועבר לטיפול מחלקת תנועה ותחבורה בעיר. לשטח הגיע מהנדס תנועה שהוריד מיידית את התמרור החד-סטרי". ועל זה נאמר, כבוד.

   

  • כבוד מגיע גם לעיריית תל אביב. "התקלה תוקנה באופן מיידי" הם אומרים בעניין הרמזור הצבעוני מדי ברחוב טרומפלדור.

   

  • ודברים דומים לגבי עיריית רחובות. "תמרור העצור ברחוב הגלגל באזור התעשייה ברחובות הוחלף", הם אומרים.

   

  • בהוד השרון לעומת זאת, לא מאמינים בטיפול אלא במילים. בתגובה לתשתית הולכי הרגל המסוכנת בעיר נשלחו אלינו 307 מילים בדיוק. 0 מהן עסקו בבעיה הספציפית או בדרכים לפתרונה המיידי. הלו, מישהו שומע?

   

  • גם באשקלון לא התרגשו מחסרונם של מעביר החציה. "אין בתוכנית האב תכנון של מעברי חצייה, כיוון שאין תכנון של המשך הכביש", הובהר לנו בלאקוניות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אסופת מפגעים - טיפלנו בהם
  צילום: שי רוזנצוויג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים