שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בסך הכל רציתי להגיע עם הרכבת מת"א למודיעין

  קודם כל איחור, ואחר כך ריצה מרציף לרציף וחוזר חלילה, ואז תחנת סיום לא מתוכננת, ותור ארוך ומתיש אצל מנהל התחנה. עוד יום קשה ברכבת ישראל, עם תקלות ואיחורים ושירות לקוי. הרכבת - מגיעים לו שני כרטיסי פיצוי. ויש גם וידאו של צפיפות - הכנסו לצפות

  נוסעים רבים שהמתינו אמש בתחנת סבידור-מרכז לרכבת מנהרייה למודיעין, לא תיארו לעצמם פני איזו הרפתקה הם עומדים. תחילה עודכנו הנוסעים העומדים כנדרש על רציף 3, כי הרכבת מתעכבת במחצית השעה עקב בעיות איתות באזור בית יהושע. לא משהו נדיר כל-כך, רק מכעיס בכל פעם מחדש. לאחר המתנה מורטת עצבים הודיע הכרוז כי הרכבת למודיעין תצא דווקא מרציף 4. למה? ככה. הנוסעים עברו כמובן כאיש אחד לרציף אחר, וכעבור מספר דקות אכן הגיעה הרכבת, ועצרה במקום המיוחד. הנוסעים עלו בחדווה, משוכנעים כי הסבל הסתיים. בסך הכול איחור של חצי שעה ומעבר פתאומי של רציף. לא נורא.

   

  עוד עלילות רכבת ב-ynet:

   

  הם לא תיארו לעצמם שמדובר היה רק בתחילתו של מסע ארוך ומייגע. שכן מי שקיווה כי תלאותיו עם הרכבת לאותו יום הסתיימו, גילה כי הרכבת אינה נוסעת לשום מקום. עוד כמה דקות חלפו, ולפתע בקע קולו של הכרוז המדווח כי הרכבת למודיעין תצא דווקא מ... ניחשתם כנראה נכון - רציף מספר 3. אותו אחד עליו עמדו במקור, לפני שהוזנקו לעבור לרציף 4. הנוסעים קמו במהירות כדי לצאת מהרכבת ולעבור שוב רציף, אלא שלפתע החלה הרכבת לנוע. מה קרה? מאוחר יותר יתברר כי הכרוז האוטומטי אשם.

   

  תחנות תל אביב חלפו, וכך גם תחנת בן-גוריון, ותחנת מודיעין התקרבה במהירות. אלא שמרבית הנוסעים שתכננו לרדת בתחנת מודיעין מרכז - האחרונה בקו - זכו להפתעה נוספת. פקח הרכבת הודיע לפתע כי הרכבת לא תגיע לתחנה האחרונה, אלא תסיים נסיעתה בתחנת פאתי מודיעין. למה? ככה. נוסעים המעוניינים להגיע לתחנת מודיעין-מרכז, כך אמר הפקח, יתכבדו וירדו מהרכבת, יעברו לרציף השני ב"פאתי מודיעין", וימתינו לרכבת הבאה שתגיע תוך דקות אחדות.

   

  רבע שעה חלפה, והרכבת המיוחלת הגיעה. הנוסעים עלו עליה במהירות והחלו חשב כמה כרטיסי פיצוי מגיעים להם על איחור של שעה בנסיעה הביתה. חישבו לשווא. כאשר הגיעו לתחנה גילו כי כמה עשרות של נוסעי רכבות אחרות ממתינים בפתח חדרו של המנהל, ודורשים כרטיסי נסיעה חינם כפיצוי. והם הופתעו עוד יותר כאשר מנהל התחנה ביקש ממחזיקי חופשי-חודשי להמתין בתור הארוך, וממחזיקי כרטיס רגיל להגיע ביום אחר. חצי שעה מאוחר יותר יצא אחרון הנוסעים מהתחנה, באיחור של יותר משעה וחצי לנסיעה קצרה הביתה.

   

  הרכבת: אנחנו מתנצלים

  ברכבת ישראל הגיבו לטענותיו של מזוז, והסבירו כי תקלת איתות בשעות הערב גרמה לעיכובים משמעותיים בחלק מרכבות הנוסעים. ברכבת מתנצלים, ומזכירים כי הנוסעים על הרכבת למודיעין זכאים לשני כרטיסי פיצוי במהלך שבועיים מאמש. מה לא הסבירו שם הוא מדוע צריכים היו הנוסעים לעבור רציפים, מדוע עבד הכרוז האוטומטי והמטעה, וכמובן מדוע עצרה הרכבת בתחנת "פאתי מודיעין" ולא בתחנת "מרכז" כנדרש. אנחנו מהמרים לכך לא היה קשר לבעיות האיתות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרכבת מאחרת - כמו תמיד
  צילום: אבי מועלם
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים