שתף קטע נבחר

הוכה קשות במועדון: "המשטרה מנפנפת אותי"

אבי (שם בדוי) אושפז ונזקק ל-15 תפרים בפניו לאחר שהותקף במועדון ברחובות, כך נודע ל-ynet. חוקר שהגיע אליו לבית החולים הבטיח לו שיצרו עמו קשר, אך מאז חלפו כבר 10 ימים. "הייתי צריך למות כדי שיטפלו בסיפור הזה כמו שצריך?" המשטרה: "התיק בחקירה"

מה צריך לקרות לאדם כדי שהמשטרה תיענה לתחינותיו לקבל סיוע? מתברר שאפילו לינץ' מחוץ למועדון שנגמר בפגיעה קשה וב-15 תפרים לא שכנע את חוקרי המשטרה לחקור כראוי את התיק, כך נודע ל-ynet. שוטר נשלח לצעיר, שאושפז בבית החולים, אך מאז - דום שתיקה. הפצוע אבי (שם בדוי) הגיע מאז לתחנת רחובות והתקשר לשם עשרות פעמים. זה לא עזר לו. המשטרה טוענת בתגובה כי התיק בחקירה ולכן לא יוכלו להגיב. "מה, הייתי צריך למות כדי שיטפלו בסיפור הזה כמו שצריך?", הוא תוהה.

 

ביום חמישי, 17 בנובמבר, יצא אבי (22) יחד עם עוד כמה חברים למועדון "התחנה" בפארק המדע ברחובות. אחד מחבריו, שככל הנראה שתה יותר מדי, ניסה להתחיל בטעות עם אשה שבילתה עם מספר גברים אחרים. "הם כעסו, ואנחנו רצינו להרחיק את החבר מהמקום ושלא יהיה בלגן", שיחזר אבי, "יצאנו החוצה, שמנו אותו ברכב ואחד החברים חזר בכדי לשלם את החשבון". אבל כאן החל האירוע להסלים לאלימות קשה.

 

עוד בערוץ החדשות:

בגלל איומי עבריינים: בת 15 הוברחה לחו"ל

בריטניה: היכו למוות קשישה ושדדו את אפר בעלה

המפגע מהנכבה: "היה פנצ'ר, לא הייתי בהכרה"

 

"פתאום רצו לעברי ולעבר חבר שלי חמישה או שישה אנשים והתחילו להרביץ", הוא נזכר. חבר של אבי הצליח להימלט ברגע האחרון, אבל הוא נשאר במקום. "הם הפילו אותי על הרצפה, בעטו בי. ראיתי את המוות", הוא מספר, "לא דיברתי איתם, לא עשיתי כלום, רק חשבתי איך אני בורח, אבל הם תפסו אותי בחולצה, ואז ראיתי מישהו מגיע מולי ואחר אומר לו 'שבור לו את זה על הראש'".

 

"הדם ממש השפריץ לי מהפנים. זה היה מפחיד, חשבתי שאני גומר" ()
"הדם ממש השפריץ לי מהפנים. זה היה מפחיד, חשבתי שאני גומר"
  

מתברר שאחד התוקפים שבר בקבוק על ראשו של אבי, וגרם לו לחתך רציני בלחי. "הדם ממש השפריץ לי מהפנים. זה היה מפחיד, חשבתי שאני גומר. למזלי היה שם חובש קרבי באזור שהתחיל לטפל בי. מישהו הוריד חולצה ועשה לי חוסם עורקים, זה מה שהציל אותי".

 

"הייתי בטוח שיש מצלמות ויתפסו אותם"

אבי הובהל לבית החולים קפלן, שם אושפז מיום חמישי עד שבת. בלחיו נתפרו 15 תפרים וחצי ממנה הפכה למשותקת. "הגיע אלי חוקר לבית החולים, אמר לי שהוא חוקר תורן מראשון, ולקח ממני כמה מילים. הוא אמר לי שבתחנת רחובות מטפלים בסיפור ויהיו איתי בקשר".

 

למרות ההבטחה הזו, עד היום הוא ממתין לצלצול מהמשטרה. "למחרת התקשר חוקר מתחנת רחובות ואמר שהוא אחראי. אמרתי לו שאני אשתף פעולה ואעשה הכול, אבל לא שמעתי מהם כלום. תקשיב, החבר'ה האלה כמעט הרגו אותי. זה היה מול המועדון. יש שם מצלמות, הייתי בטוח שככה יתפסו את אותם אנשים".

 

למרות התיאורים הקשים שמצייר אבי, מתברר שהסיפור שלו לא כל כך עניין את המשטרה. "הגעתי לתחנה אבל החוקר לא היה, אז נתנו לי טלפון ואמרו לי להתקשר. יום למחרת חזרתי שוב, אבל גם אז החוקרים היו עסוקים". לדבריו, מאז הוא התקשר מדי יום, אבל בתחנת רחובות "נפנפו" אותו. "זורקים אותי מאחד לשני, במקום לעצור את העבריינים".

 

המשטרה: "הוא רשאי לפנות לפניות הציבור"

"ואם הייתי מת? גם אז היו מתנהגים ככה?", תהה, "אני לא רוצה לספר מה עובר לבנאדם בראש כשהוא שוכב בבית עם פציעה כזאת, ועל כלום, ממש לא עשיתי כלום. בסוף עוד המשטרה מתייחסת אליך בצורה כזאת? בושה".

 

נכון להיום במשטרת רחובות עדיין לא עצרו את התוקפים, ועדיין לא פנו אל אבי כדי שיגיע וינסה אולי לזהות את תוקפיו בתמונות או במצלמות אבטחה אם יש כאלה. לאחר פניית ynet אמרו במשטרה כי מפקד המרחב ביקש לבדוק את הטיפול בסיפור.

 

בתגובה רשמית נמסר ממשטרת רחובות כי "התיק נמצא בחקירה, ועל כן אנחנו מנועים מלהגיב. לגבי תלונתו על הטיפול, הוא רשאי לפנות לפניות הציבור".

 

המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"ראיתי את המוות", חצי לחי משותקת
מומלצים