שתף קטע נבחר

"תומכי נתניהו מקופחים במטה הבחירות בליכוד"

כך טוענים ראשי סניפים של הליכוד, המתכננים כינוס בו יעבירו מסר לאריאל שרון כי אם לא יפסיק לנטרל ולהעליב את חברי הכנסת המזוהים עם נתניהו, הדבר יפגע בו מבפנים

פורום ראשי הסניפים של הליכוד, המזוהה עם בנימין נתניהו, מארגן כנס תמיכה בחברי הכנסת של הליכוד התומכים בנתניהו. מטרת הכנס היא להעביר לשרון מסר של איום, לפיו עליו להפסיק לפגוע בחברי הכנסת התומכים בנתניהו, ולא, ייפגע שרון עצמו. לדברי אחד מחברי הפורום, חברי הכנסת תומכי נתניהו מרגישים מקופחים ולא רצויים במערכת הבחירות, חלקם מנוטרלים על ידי אנשי שרון במטות וחלקם זוכים ביחס מעליב ומבזה מצד אנשי שרון.
חברי הפורום מספרים כי שרון ניסה לכפות על יובל שטייניץ, המזוהה עם נתניהו והעומד בראש מטה האקדמאים והצעירים של הליכוד, את יואל חסון, המקורב לשרון, כסגנו. שטייניץ התנגד לכך, לדבריהם, ואף איים להתפטר ודרש שאהוד יתום, מקורבו, ימונה לסגנו. לאחר דין ודברים והתערבותו של שרון, הוחלט למנות את חסון לתפקיד אחר - מנהל המטה.
מחלוקת דומה אירעה גם במטה הלא יהודי בליכוד, בראשו עומד ח"כ איוב קרא. קרא, המזוהה עם נתניהו, נוכח לדעת שמקורבו של שרון, סמיר והבה, שאמור היה לרכז את המגזר הדרוזי, חולש למעשה על המגזר הלא יהודי כולו. גם על ח"כ דני נווה, העומד בראש מטה כנסים ואירועים, נכפה מקורב של שרון, אלי אפללו, כסגן.
לדברי אחד מחברי הכנסת של הליכוד המזוהה עם שרון, לא מדובר בנטרול אנשי נתניהו אלא בעבודה משותפת של אנשי שרון ונתניהו למען החלפת ברק. הוא הוסיף כי הוא לא חושש מכינוס התמיכה של פורום ראשי הסניפים של הליכוד וחברי הכנסת המזוהים עם נתניהו, משום ש"התמיכה במרכז עתה היא בשרון ובמועמדותו", וכי לכינוס לא תהיה השפעה רבה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי אף פי
שרון. "המרכז תומך בו"
צילום איי אף פי
מומלצים