שתף קטע נבחר

סין: כפתה על נשים לעסוק בזנות - והוצאה להורג

וואנג זיקי עמדה בראש כנופיה שניהלה בתי בושת תחת מסווה של בתי תה ומכוני יופי. "מאות נשים נאלצו לעבוד גם בתקופת המחזור שלהן. אם סירבו, הן הוכו קשות וננעלו בחדרים חשוכים במשך ימים - ללא כל אוכל". 7 קורבנות מתו בנסיבות מסתוריות

במדינה הקומוניסטית לא מגלים סבלנות לפשעים קשים נגד אזרחים חסרי ישע: סין הוציאה אתמול (יום ד') להורג אשה שעמדה בראש כנופיה שהכריחה מאות נשים לעבוד בזנות. כך דיווחה רשות השידור הבריטית BBC.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

וואנג זיקי, שעמדה בראש הכנופיה בעיר שונקינג שבדרום-מערב המדינה, נידונה בשנה שעברה לעונש מוות. הערעור שהגישה נדחה והיא הוצאה אתמול להורג. הכנופיה שלה ניהלה, על פי טענת הרשויות, בתי בושת תחת מסווה של בתי תה, מכוני יופי או מלונות.

 

אחת משיטות הפעולה - להחזיק בדרכוני הקורבנות ולפגוע במשפחותיהם. וואנג ()
אחת משיטות הפעולה - להחזיק בדרכוני הקורבנות ולפגוע במשפחותיהם. וואנג

 

וואנג לא ניהלה לבד את הכנופיה וקיבלה סיוע מאחותה וואנג וואנינג. האחות נמלטה לחו"ל אך נתפסה והובאה בחודש אפריל בחזרה לסין. שתי אחיות נוספות שלהן היו מעורבות בפעילות הכנופיה.

 

משנת 1994 ועד 2006 הכריחה הכנופיה של וואנג יותר מ-300 נשים שחיפשו אחר עבודה לעסוק בזנות. הקורבנות פותו להגיע לבתי מלון או מכוני יופי ושם נחטפו על ידי חברי הכנופיה. על פי התקשורת הסינית, אחת משיטות הפעולה של הכנופיה הייתה "להשתלט על תעודות הזהות של הקורבנות, לפגוע במוניטין שלהם, לפגוע בבני משפחתם, להחרים מהם כסף שהרוויחו ולעצור אותם באופן לא חוקי".

 

הכנופיה גם דאגה להעביר לקורבנות שיעורי "מיומנות" כדי שיידעו כיצד לעסוק בזנות. כמו כן, הנשים נאלצו לעבוד גם כשהיו בתקופת המחזור שלהן או לאחר שעברו הפלה בכפייה. אחרת, הן הסתכנו בהכאתן ובסגירתן בחדרים חשוכים במשך כמה ימים ללא כל אוכל. על פי התקשורת הסינית, שבע נשים מתו בנסיבות מסתוריות.

 

בשנת 2003, אחת הקורבנות של הכנופיה קפצה מהקומה השמינית של בית תה והפכה למשותקת בכל גופה. אך למרות זאת, הכנופיה של וואנג המשיכה לנעול אותה בחדר, עד שהיא שוחררה על ידי המשטרה לפני שנתיים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עסק משפחתי. מנהיגת הכנופיה וואנג
מומלצים