שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן

"משה קצב לא רוצה שיראו אותו במדי אסיר"

בני משפחתו של הנשיא שאנס לא הגיעו לבקר אותו, מקורב לו אמר שהם ככל הנראה יגיעו ביום ראשון. על אף שבאגף התורני במעשיהו לא מסתובבים עם מדי אסיר, הובהר לקצב כי יצטרך ללבוש את המדים הכתומים - אם ירצה לראות את משפחתו

הנשיא לשעבר, האסיר משה קצב, אמנם היה זכאי כבר לביקור ראשון היום (יום ו') אך גורם המקורב אליו אמר שקצב לא רוצה שיראו אותו במדי אסיר. ככל הנראה משפחתו של קצב תבקר אותו ביום ראשון, אולם קצב לא ייצא אליהם -אם ימשיך בסירובו.

 

משה קצב בכלא - כותרות אחרונות:

יומיים אחרי שנכנס לכלא: משה קצב זכאי לביקור

להיות אשת אסיר: "זוגיות רק עם חובות"

קרובי קצב מקווים לחנינה, "גילה בוכה כל הזמן"

קצב קיבל מספר בכלא: הוא אינו מוגדר כאובדני

 

בשב"ס אמרו כי בני המשפחה לא תיאמו את הגעתם לביקור, כפי שכל משפחה של אסיר אחר אמורה לעשות ולא מסרה את שמות המבקרים, על מנת שהשב"ס יבדוק ויאשר אותם. בימי שישי יש שלושה סבבים של ביקורים בשעות 8:30, 9:30 ו- 10:30 ובני משפחתו של קצב לא הגיעו באחד הסבבים האלו.

 

עם כניסתו לכלא ביום רביעי, אומרים בשב"ס, נמסרה לקצב מדיניות הכלא ונהלי ההתנהגות, ונאמר לו בין היתר שבביקורים משפחתיים האסיר צריך לצאת לביקור כשהוא לבוש במדי אסיר. זאת על אף שבאגף התורני, שבו כלוא קצב, האסירים לא מסתובבים עם מדים.

  

המדים שבהם האסיר יוצא לביקור באגף התורני הם המדים הכתומים של שאר האסירים. בשב"ס מכחישים כל ויכוח עם קצב בנושא היציאה לביקורים עם המדים.

  

ההערכות הן כי ייתכן שקצב, שהיה מודע לכך שיצטרך ללבוש את המדים בעת ביקור משפחתו, הודיע למשפחתו שעקב כך הוא מעדיף שלא יבואו לבקרו.

 

ביום רביעי האחרון עקבה מקרוב כל המדינה, והעולם כולו, אחרי כניסתו של קצב לכלא לשבע שנות מאסר. לראשונה בתולדות המדינה הורשעה דמות בכירה כל כך במעשים חמורים כל כך של אונס ועבירות מין נוספות, שביצע קצב בעובדות שעבדו תחתיו.

 

Read this article in English

 

בהכנת הידיעה השתתף בועז פיילר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
משה קצב נפרד מאחיו בכניסה לכלא
צילום: EPA
מומלצים