שתף קטע נבחר

הסדר טיעון: אנס בת ה-12 בארומה הודה והורשע

בית המשפט המחוזי בירושלים אישר הסדר טיעון עם ניסים פינס, שהורשע באונס ומעשה מגונה בשירותי בית הקפה בירושלים לפני 10 חודשים. טרם הוחלט על העונש

ניסים פינס, שהואשם באונס בת 12 בסניף ארומה בירושלים לפני כעשרה חודשים, יורשע על פי הודאתו במעשה אונס ומעשה סדום בפרשה. כך הוחלט בהסדר טיעון עם פרקליטות מחוז ירושלים שאושר היום (ד') על ידי בית המשפט המחוזי בעיר. הצדדים טרם החליטו על העונש שייגזר עליו.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

כתב האישום המקורי נגד פינס כלל שלוש עבירות אונס, שתי עבירות של מעשי סדום ועבירה של מעשים מגונים. על פי המיוחס לו הוא הגיע לבית הקפה, ניגש לילדה בת 12 ודרש ממנה לקיים עימו יחסי מין. היא הלכה עמו ופינס הוביל אותה לבניין הסמוך לבית הקפה, שם אנס אותה.

 

לאחר מכן החזיר פינס את הילדה לבית הקפה, נכנס איתה לשירותים, הפשיט אותה בכוח ושם אנס אותה בשנית וביצע בה מעשה סדום ומעשה מגונה. לקוחות בית הקפה שמעו את הזעקות מתוך תא השירותים והפנו את תשומת לב העובדים למתרחש. אלה ביקשו מפינס לפתוח את הדלת אך הוא סירב. כשפרצו אותה הם גילו אותו עירום. פינס טען בפניהם כי הילדה היא חברתו, ומיד לאחר מכן נמלט מהמקום.

 

פינס (במרכז). טען שהקורבן היא חברתו (צילום: נועם מושקוביץ) (צילום: נועם מושקוביץ)
פינס (במרכז). טען שהקורבן היא חברתו(צילום: נועם מושקוביץ)

  

כתב האישום המקורי ייחס לפינס גם מעשה מגונה בקטינה אחרת. גם במקרה

 זה הגיעה איתו פרקליטות מחוז ירושלים לעסקת טיעון במסגרתה הודה במעשה מגונה, כאשר הסעיף של ניסיון למעשה סדום נמחק. כאמור, שני הצדדים טרם הגיעו להסדר באשר לעונש שיוטל על פינס, כשבפרקליטות כבר הבהירו כי ידרשו שנות מאסר רבות.

 

פרקליטו של הנאשם, עו"ד דוד ברהום, אמר היום ל-ynet: "כתב האישום המתוקן קל באופן משמעותי מזה המקורי. אנחנו מקווים שבית המשפט ייקח בחשבון את מצבו הנפשי המורכב של הנאשם, בכל הקשור לעונש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פינס. חלק מהאישומים נמחקו
צילום: נועם מושקוביץ
הסניף בארומה, בו אירע האונס
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים