שתף קטע נבחר

סופית: בלומפילד לא ייהרס

ישיבת מועצת העיר תל אביב החליטה להכיל את האצטדיון היפו כחלק מתוכנית המתאר. בתום השיפוץ, שייערך עד פברואר 2012, יכל האצטדיון 20 אלף מושבים

בתום הצבעה שנערכה אמש (א') בישיבת מליאת מועצת העיר תל אביב, התקבלה החלטה משמעותית לגבי עתידו של אצטדיון בלומפילד, שמארח את שלושת הקבוצות התל אביביות, לפיה הוא לא ייהרס ויהיה חלק מתוכנית המתאר המחייבת בעיר.

 

בהצעה הראשונית של מנהל ההנדסה, האצטדיון אמור היה להיהרס ולהעתיק את מקומו ליעד אחר בעיר, מה שהיה מוביל לבעייתיות עבור שלושת התל אביביות בליגת העל. אמש התכנסה הישיבה שדנה בתוכנית המתאר, על מנת לקבוע ודאות תכנונית בנוגע לפני העיר בעשרות השנים הקרובות.

 

אצטדיון בלומפילד. לא יעתיק את מקומו למקום אחר בתל אביב (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
אצטדיון בלומפילד. לא יעתיק את מקומו למקום אחר בתל אביב(צילום: יובל חן)

 

בישיבה הוחלט להוריד מסדר היום את הריסת בלומפילד, וכן את שינו את צבעו החדש לצבע חום, שמשמעותו מבנה ציבור שייקבע שיהיה רק לצרכי ספורט. ההחלטה לא להרוס

את האצטדיון ביפו תעזור לתוכנית השיפוצים הנרחבת החל מהפגרה הקרובה, שבסיומו של תהליך יכיל האצטדיון מקום ל-20 אלף אוהדים יחד עם קירוי והתאמתו לתקנים שיובילו לאפשרות אירוח משחקי בליגת האלופות.

 

השיפוץ, שבין היתר קשור באירוח יורו הנבחרות הצעירות ב-2013, ייערך עד פברואר 2012, והתל אביביות יעברו ככל הנראה לשחק באצטדיון המושבה בפתח תקווה (מכבי והפועל) ובשכונת התקווה (בני יהודה).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אצטדיון בלומפילד
צילום: גלעד קוולרצ'יק
מומלצים