שתף קטע נבחר

צילום: EPA

צפון-קוריאה לעולם: לא נשנה את מדיניותנו

בהודעת הצפון נאמר: "אנחנו מצהירים בכובד ראש ובביטחון שהמנהיגים הטיפשים מסביב לעולם, כולל קבוצת הבובות בדרום קוריאה, לא צריכים לצפות לשינוי מצידנו"

מי שקיווה שצפון-קוריאה תשנה כיוון לאחר מותו של קים ג'ונג איל - טעה: צפון-קוריאה הודיעה לפנות בוקר (יום ו') לדרום-קוריאה ולמדינות נוספות שלא לצפות לשינוי המדיניות שלה, למרות המנהיג החדש קים ג'ונג און, שהחליף את אביו המנוח, קים ג'ונג איל.

 

צפון קוריאה - עידן חדש-ישן

צפון קוריאה: המוני "אבלים" בהכרזה על היורש

זוכרים את הרודן: האו"ם הוריד הדגלים לחצי התורן

משלחת מדרום-קוריאה נפגשה עם שליט הצפון

 

בהודעת צפון-קוריאה נאמר: "אנחנו מצהירים בכובד ראש ובביטחון שהמנהיגים הטיפשים מסביב לעולם, כולל קבוצת הבובות בדרום קוריאה, לא צריכים לצפות לשינוי מצידנו".

 

אתמול הוכרז במדינה הקומוניסטית כי היורש קים ג'ונג און, יכונה "המנהיג המופלא". ביום השני לאבל על קים ג'ונג איל עמד הבן ביציע הכבוד בכיכר על שם סבו, קים איל סונג, והשקיף על נתיניו עם בכירי הצבא ודודתו - אחותו הצעירה של קים ג'ונג איל. באותו זמן

 הכריז ראש המדינה הייצוגי, קים יונג-נם: הבן הוא המנהיג העליון של המפלגה השלטת, הצבא והעם, אשר ירש את ה"אידיאולוגיה, האישיות והמהפכנות" של אביו.

 

באופן אירוני, המכונית שהובילה את גופת המנהיג הייתה לינקולן קונטיננטל מתוצרת ארצות הברית – המדינה שנשיאה לשעבר, ג'ורג' וו בוש, הגדיר את צפון קוריאה כחוליה מרכזית בציר הרשע העולמי. על פי הערכה, מודל המכונית הוא משנת ייצור 76', ולמעשה היא מבוגרת מהמנהיג החדש, בן 28 בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קים ג'ונג און. השליט החדש
צילום: רויטרס
מומלצים