שתף קטע נבחר

חשד: רופאה התעללה בבנה ואיימה על אביו

בני הזוג החיים בנפרד הסתכסכו עקב מצבו הרפואי של הילד, בן 6. אחרי תקרית אלימה, שניהם שוחררו למעצר בית

מריבה בין זוג הורים לילד בן 6 הסתיימה בתא המעצר. השניים, החיים בנפרד, הסתכסכו עקב מצבו הרפואי של הילד, ובמשטרה חושדים כי תקפו זה את זה בנוכחות הילד. לפי החשד, האם התעללה בילד כאשר השמיעה אמירות לא ראויות באוזניו. האב, שצילם את המריבה במצלמת הטלפון הנייד שלו, חשוד כי תקף את בת זוגו ואיים עליה. בית המשפט שחרר את השניים למעצר בית. הילד הועבר להשגחת בני משפחה.

 

עוד בחדשות ynet:

 

הרקע למריבה הוא הליך משפטי שבו מעורבים בני הזוג על משמורת על בנם הקטן. לפי החשד, בעת שהילד שהה בביתו של האב במושב בשרון, הגיעה האם (43) לביתו ושם התפתח ויכוח. לטענת האם, הילד סיפר לה כי אביו לקח אותו לטיול בשדות המושב, ימים ספורים לפני כניסתו הצפויה של הילד לניתוח ובעת שהוא סבל מחום.

 

לפי החשד, האם הסיגה גבול כשנכנסה לביתו של האב, גרמה נזק לרכוש בביתו, ואיימה על חייו. כשביקש ממנה לצאת מהבית, היא סירבה. האם חשודה גם כי הטיחה בבנה אמירות קשות שאינן ראויות לאוזניו של ילד קטן, ובמשטרה מייחסים לה התעללות פיזית ונפשית של אחראי בחסר ישע.

 

האב, בן 42, הזעיק את המשטרה לביתו, והשוטרים החליטו לעצור את שני בני הזוג. הם הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשלושה ימים. בדיון הציג נציג המשטרה מסמך סודי על החשדות להתעללות פיזית ונפשית בבן על-ידי האם.

 

סנגורה של האם טען בדיון כי היא נלחצה עקב ההליך המשפטי הקשור למשמורת על הילד. "להגיד שהיא מתעללת בו נפשית, זה לפגוע בה בצורה מוסרית",

טען הסנגור בדיון. "הסיבה שהיא הגיעה לבית הייתה חרדה לילד ולמצבו הרפואי".

 

סנגורו של האב טען שהוא זה אשר ניסה למנוע את האירוע, התקשר והזמין משטרה עוד טרם בואה של האם, אך המשטרה לא שלחה ניידת ואמרה לו שיתקשר כאשר האם תגיע.

 

בתום הדיון החליט בית המשפט לשחרר את האם למעצר בית למשך שבעה ימים, ואת האב למעצר בית בן חמישה ימים בערבויות כספיות. כמו כן, אסר בית המשפט על בני הזוג ליצור קשר עם בנם או זה עם זה בימי מעצר הבית. הילד עצמו הועבר להשגחת בני משפחה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אמירות לא ראיות בפני הילד. אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים