שתף קטע נבחר

תשע נשמות: חתולה שרדה את ההרדמה. פעמיים

לפעמים שתי נשמות זה די והותר: אנדראה, חתולת רחוב בווסט ואלי שבמדינת יוטה שבארצות הברית שהתה במקלט בעלי החיים 30 יום. משלא אומצה, הוחלט על פי הנוהל, להמית אותה בתא הגז של המקלט. הלילה (ד') דווח כי לאנשי המקלט, שכבר ביקשו מהרשויות לעבור להמתה "הומנית יותר" בזריקה קטלנית, הייתה צפוייה הפתעה.

 

עוד בערוץ החדשות:

הספר הנמכר ביותר בנורבגיה השנה - התנ"ך

בריטניה: תעלומת רצח על אדמת המלכה

 

 

אנדראה כנראה לא הייתה מוכנה לבקר בגן העדן של החתולים כל כך מהר. היא הוכנסה לתא הגזים, אך לא מתה, ובמקלט החליטו להמית אותה שוב. ניסיון ההמתה השני נראה "מבטיח". נציגי המקלט לא הצליחו למצוא סימני חיים בחתולה, הכניסו אותה לשקית פלסטיק והשאירו אותה בקירור.

 

חתולים במקלט חיות. המתה אם לא מאמצים (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
חתולים במקלט חיות. המתה אם לא מאמצים(צילום: Shutterstock)

 

אך הבלתי יאמן קרה בשנית: כשבדקו הנציגים את השקית, הם ראו כי אנדראה בחיים. היא אמנם סבלה מהיפותרמיה (חום גוף נמוך) והקיאה, אבל ללא הייתה ספק בחיים. אחרי הפעם השנייה כנראה שמישהו הבין את הרמז: החתולה הזאת לא הולכת לשום מקום, ונציגי המקלט החליטו להפסיק להמית אותה.

 

"זה היה אחד מאותם מקרים בהם הבינו שהחתולה ממש רוצה לחיות", אמר דובר עיריית ווסט ואלי לעיתון "סולט לייק טריביון". במקלט בעלי החיים לא יודעים מדוע הגז לא הרג אותה. כל החתולים שהומתו באותו היום אותה לא שרדו כמוה. 

 

הסיפור המוזר קיבל סוף טוב: כחודשיים לאחר הניסיון הלא מוצלח להעביר את החתולה ל"מקום טוב יותר" משפחה מקומית אימצה אותה, ובעליה החדשים דיווחו כי היא מתמקמת בביתה החדש. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
היא שורדת (אילוסטרציה)
צילום: Index open
מומלצים