שתף קטע נבחר

אלו נערות הליווי החשודות ברצח הד"ר לכימיה

אזרחיות אוקראינה חשודות ברצח אלי ללוז. גם בני זוגן נעצרו בחשד למעורבות ברצח. לפי המשטרה, אנה קורמשינה ומרינה טראסניקוב הודו במעשה ואף שחזרו אותו

אנה קורמשינה ומרינה טראסניקוב, הן החשודות ברצח ד"ר אלי ללוז בתל אביב. כך הותר לפרסם הבוקר (יום ד'). השתיים, בעלות אזרחות אוקראינית, שוהות בישראל שלא כחוק, ונעצרו יחד עם בני זוגן, שני אחים שנישאו להן. הארבעה גרו בדירה משותפת באשדוד. 

 

פרשת הרצח - ידיעות נוספות ב-ynet:

יונה יהב ספד לד"ר ללוז: מי רצה להרע לך?

פוענח רצח הד"ר לכימיה: נערות ליווי שדדו ושרפו

הנערה והטלפון: כך פוענח רצח ללוז

 

ללוז, בעל אזרחות צרפתית, התגורר בבניין חדש בפינת הרחובות דיזנגוף והתניא. חבריו כינו אותו "אדם שקט ונעים הליכות". חקירת הרצח העלתה כי הד"ר הערירי הזמין שתי נערות ליווי לדירתו, אך המפגש הסתיים ברציחתו.

 

אחת החשודות מובלת להארכת מעצרה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אחת החשודות מובלת להארכת מעצרה(צילום: מוטי קמחי)
 

 

צוות חקירה מיוחד בראשותו של רב-פקד נסים דאודי איתר בדירה פתק ועליו שם של אשה ומספר טלפון. הם בדקו את המספר וגילו כי הוא אינו רשום על שמו של איש, וניסו לאכן אותו. במקביל, מידע מודיעיני ממחלק מוסר, שעוסק בעבירות מין, כיוון את החוקרים לעבר חשודה מסוימת, והיא נעצרה באשדוד יחד עם חברתה. שני אחים, בני זוגן של שתי נערות הליווי, חשודים אף הם במעורבות במקרה. כל הארבעה גרו יחד באותה דירה.

 

במהלך החיפוש בדירה גילו הבלשים טלוויזיה שנגנבה מביתו של ללוז, וכן 2,000 שקל שנשדדו ממנו וסכינים שנלקחו מביתו. אולם הפרט החשוב ביותר שנמצא היה טלפון ה"טוקמן" של החשודה, שמספרו נמצא על פתק בדירת הנרצח.

  

לפי המשטרה קורמשינה וטראסניקוב הודו במעשה ושחזרו אותו. מדבריהן עולה כי ללוז הזמין את נערות הליווי, זמן קצר לאחר שנפרד מחבר שלו בשעה 22:00, ערב לפני מציאת הגופה. הוא הכיר את החשודה ממפגש ביניהם כמה ימים קודם לכן. כאשר הציעה שתבוא עם חברתה, ללוז הסכים.

 

לפי החשד, בעקבות המפגש הראשוני בין נערת הליווי לנרצח, זממו השתיים את הפשע. במשטרה חושדים שהן הגיעו עם חומר מסמם לדירה של ללוז. לאחר 40 דקות שבהן שתו השלושה לשוכרה, הן פנו לחדר השינה על מנת לקיים יחסי מין.

 

אלא שבמקום זאת, לפי החשד, הן שלפו סכינים ודקרו את ללוז. במקביל, אחת מהן אף חנקה אותו בשקית ניילון. במשטרה מעריכים שהמעשה היה מתוכנן. החוקרים גם נדהמו מכך שבמקום לברוח,

 הן נשארו בדירה זמן רב - ממשיכות לשתות שתייה חריפה ומחפשות פריטים יקרי ערך.

 

 בחיפושן, כך חושדים במשטרה, הן מצאו כ-2,000 שקלים במזומן. בנוסף, עקרו החשודות את מסך הטלוויזיה השטוח שהיה תלוי על הקיר. רגע לפני שיצאו מהדירה הן שפכו אלכוהול על גופתו של ללוז והציתו אותה. הבית היה סגור כך שחמצן לא נכנס אליו, והשריפה לא התפשטה. לאחר המעשה הן ירדו עם הטלוויזיה ונסעו במונית לאשדוד. מאוחר בבוקר שלאחר מכן, הריחו שכנים ריח מוזר עולה מהדירה והזעיקו את המשטרה ומכבי האש.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרינה טראסניקוב
צילום: מוטי קמחי
ללוז. נרצח בדירתו
אנה קורמשינה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים