שתף קטע נבחר

נאמן משיב לפרקליטים: "מתפלא על פנייתכם"

שר המשפטים הגיב למכתב בכירי הפרקליטות שנחשף ב-ynet, בתגובה לדברים שאמר לכאורה בגנות פרקליט המדינה. הבכירים ביקשו מנאמן הבהרות, והוא ענה: הערכתי ידועה לכם

שר המשפטים יעקב נאמן מביע פליאה על פניית בכירי הפרקליטות אליו, על רקע דברים שאמר בגנות פרקליט המדינה, משה לדור. נאמן שלח היום (יום ו') מכתב לבכירים, בתגובה למכתבם שנחשף אתמול לראשונה ב-ynet, שבו ביקשו ממנו להבהיר את האמירות שמטילות דופי ביושרו וביושרתו של לדור.

 

"דווקא לאור ההיכרות העמוקה והארוכה שנרקמה הן עמכם והן עם פרקליט המדינה פליאה בלבי על פנייתכם", כתב נאמן, הוא מציין כי דעתו על הפרקליטות ידועה לבכיריה זה מכבר וכי הפרקליטים אף התייחסו לכך במכתבם.

 

עיתון "הארץ" פרסם אתמול כי בשיחות סגורות "טען נאמן דברים ברוח זו: לדור מסמן מטרות ומגיש כתבי אישום ללא ראיות מספיקות". בתגובה לכך, שיגרו אתמול מכתב חריף לנאמן, בו כתבו שאינם מאמינים שאכן אמר את הדברים שיוחסו לו, אך דרשו ממנו הבהרות.

 

"פירושן של אמירות אלה הוא כמובן הטלת דופי ישיר ומיידי ביושר וביושרה של כל אחד ואחד מאיתנו החתומים מטה ושל כלל פרקליטי המדינה הכפופים לנו", כתבו במכתב בכירי הפרקליטות.

 

עוד כתבו בכירי הפרקליטות כי מהיכרותם עם נאמן ומדברים מפורשים שהקפיד לשוב ולהשמיע באוזניהם,

הרי שיש לו הערכה עצומה לעבודת הפרקליטות ולעובדיה.

 

נאמן התייחס לנקודה זו, וכתב כי דעתו על הפרקליטות ידועה לבכיריה זה מכבר והם אף ציינו זאת במכתבם.

 

"לאור היכרותו האישית של כל אחד ואחד מכם את השר מיותר לציין כי יחסיו עמכם או עם פרקליט המדינה לא ינוהלו מעל דפי העיתון אלא בפגישה השוטפת המתקיימת מדי שבוע בפרקליטות", סיכם נאמן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נאמן. "היכרות עמוקה וארוכה"
צילום: גיל יוחנן
לדור. "היחסים לא ינוהלו מעל דפי העיתון"
צילום: מוטי קמחי
מומלצים