שתף קטע נבחר

מרגול בעבודות שירות: "אחלה מתקן שבעולם"

הזמרת שהורשעה בסחיטה באיומים החלה בריצוי עונשה בארכיב ביה"ח אסף הרופא. "אני נורא רוצה ללכת למחלקה האונקולוגית, לעזור איפה שהילדים"

מרגלית צנעני, הזמרת שהורשעה בסחיטה באיומים, הגיעה הבוקר (יום ג') לבית החולים אסף הרופא כדי להתחיל לרצות את עונשה - שישה חודשי עבודות שירות. "אני עושה מה שמוטל עליי באהבה רבה מאוד", אמרה צנעני לגל"צ. "אחלה מתקן שבעולם. כאן את יכולה לתרום ולעשות משהו. אני בינתיים מוצבת במשאבי אנוש, נורא רוצה ללכת למחלקה האונקולוגית, לעזור, ללכת איפה שהילדים. אני רוצה שזה יהיה מעניין לי, שזה יהיה טוב".

 

עוד בערוץ החדשות :

 

אתמול החליט הממונה על עבודות השירות בשירות בתי הסוהר כי צנעני תרצה את עונשה בארכיב בית החולים שבצריפין. בחודשים הקרובים תצטרך צנעני להגיע בכל בוקר, חמישה ימים בשבוע, ותעבוד שם יום עבודה שלם. לאחרונה חזרה צנעני להופיע ועדיין לא ברור כיצד תעמוד במשימה של הופעה בשעות הקטנות של הלילה וההתייצבות בבוקר בבית החולים.

 

צנעני מגיעה לבית החולים, הבוקר (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
צנעני מגיעה לבית החולים, הבוקר(צילום: ירון ברנר)
 

בחודש שעבר קיבל בית המשפט המחוזי בתל-אביב את הסדר הטיעון, במסגרתו הודתה צנעני והורשעה בסחיטה באיומים של אמרגנה לשעבר, אסף אטדגי. עורכי דינה ביקשו להטיל עליה עונש מאסר על תנאי, אך השופט עודד מודריק נעתר לבקשת הפרקליטות, וגזר עליה עבודות שירות. השופט אמנם קבע כי צנעני תבצע את עבודות השירות באולפנת בני עקיבא, אך הדבר לא יצא לפועל בשל סירוב האולפנה.

 

בשעות הבוקר נכנסה צנעני לבית החולים אסף הרופא כדי להתחיל את עבודות השירות, ובמתחם ניתן היה לשמוע דעות רבות על השתלשלות האירועים. "אני מעריצה אותה", אמרה ל-ynet עמליה, בעלת חנות בקניון הסמוך. "כואב לי לדבר על המצב שלה. לדעתי עשו מזה יותר מדי ולא בצדק. חשבתי שהיא תיכנס בוודאות לתשע שנים בכלא, בסוף מה שיצא זה רק

עבודות שירות וזאת הוכחה שההד התקשורתי והציבורי היה מוגזם".

 

לעומתה, הדגיש דוד כהן, שהגיע לטיפול בבית החולים, כי "אם היא הורשעה, זה אומר שזה לא היה סתם, אם היא קיבלה עונש זה כי היא עשתה משהו". רחל אלישע מאשדוד, תמכה בזמרת ואמרה כי "לפעמים אנשים מקנאים בהצלחה ובנוסף יש כאלו שעושים מזבוב פיל. אני לא מאמינה שהיא אכן איימה ורימתה וגם אני חושבת שההודאה שלה נגרמה מלחץ. היא לא צריכה את הכסף המלוכלך הזה, יש לה מספיק כסף נקי. לכן אני מאמינה לה שהיא לא עשתה כלום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרגלית צנעני בבוקר ליד בית החולים
צילום: ירון ברנר
מרגלית צנעני
צילום: מוטי קמחי
מומלצים