שתף קטע נבחר

צילום: בן קלמר

לפיד מגחך: אם רוצחים, ליהיא ביקשה להיות קודם

את תגובותיו המעטות להתרחשויות כותב הפוליטיקאי הטרי בפייסבוק. האיום על חייו התקבל בינתיים בבדיחות, לגולש אחר הגיב: "לא סביר שאהיה ראש הממשלה הבא"

הזירה הפוליטית רוחשת, והאקשן סביב יאיר לפיד מתמקד בינתיים במקום אחד: עמוד הפייסבוק שלו. איש התקשורת שהודיע השבוע על פרישתו מהגשת "אולפן שישי" מגיב לחלק מהגולשים הרבים - גם ברצינות וגם בצחוק.

 

המשתמש אמיל גריביאן כתב לו היום (ד') בהתלהבות "יאיר לפיד - אתה ראש הממשלה הבא!", והפוליטיקאי החדש השיב: "אמיל זה לא סביר במיוחד, אבל תודה".

 

 

אחרי שאתמול פורסם לראשונה ב-ynet שאחד הגולשים איים על חייו של לפיד, המשתמש שלמה אוחנה ביקש "לא להגזים בהכללות שיש איומים, זה אדם אחד לא שפוי ויכול להיות שסתם רצה להתסיס את העמוד וכנראה הצליח". לפיד ענה בבדיחות: "ליהיא ביקשה למסור שאם כבר רוצחים אותי, אז היא קודם".

 

 

"אתה ממזר בן ממזר וזה הבעיה אין לך תקנה", כתב אמש משתמש שמזוהה כ"איציק חן", והוסיף: "אם היית ממזר סטנדרטי היית אולי יכול להשתנות אבל אם אבא מלוכלך ורקוב כמו שלך שעליו נאמר 'יימח שמו וזיכרו' אין לך באמת שום תקנה, וואלה תאמין לי אם אני רואה אותך בא לי להרוג אותך,

 אתה אנטישמי שונא ישראל, דינך מוות, וכל המיישם זאת יבורך".

 

ההודעה נמחקה כעבור זמן לא רב, וגררה אחריה גל של תגובות. אחד האזרחים החליט להגיש תלונה במשטרה. התלונה הגיעה למרחב ירקון, ואולם בגלל אופי המקרה, והאיום באמצעות מחשב, הוחלט להעביר את החקירה לאנשי מפלג ההונאה של המחוז. שם יושבים חוקרי המחשבים של המשטרה, שאמורים להגיע לכתובת ה-IP של המאיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יאיר לפיד. לא ראש הממשלה הבא
צילום: בן קלמר
מומלצים