שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות
   צילום: shutterstock

   רוצים להגיד שלום למינוס?

   ההוצאות מכות בחשבון הבנק שלכם ומותירות אתכם במינוס עמוק? ynet ו"ידיעות אחרונות" בשיתוף בנק הפועלים מחפשים משפחה שתצטרף לפרויקט "משפחה בצמיחה", שבו תלמדו לנהל טוב יותר את התקציב המשפחתי - וגם תזכו בהטבה כספית

   לא מצליחים לאזן בין הוצאות להכנסות? אתם לא לבד: כ-50% ממשקי הבית נמצאים באופן מתמיד באוברדראפט. לנוכח שלל הפיתויים ברשתות השיווק ובקניונים שגדל מחודש לחודש, הגיע הזמן לקחת את עצמנו בידיים ולהתחיל לנהל נכון את משק הבית.

    

   ynet, "ידיעות אחרונות" ובנק הפועלים מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט "משפחה בצמיחה", שבו המשפחות הנבחרות יזכו לקבל ליווי אישי ממומחי בנק הפועלים בדרך לניהול אורח חיים כלכלי נכון. אתם מוזמנים לספר לנו מעט על עצמכם ועל הקשים הכלכליים עמם אתם מתמודדים ושברצונכם לפתור, בטופס רישום המופיע כאן.

    

   היועצים המקצועיים ידריכו את המשפחות בניהול יעיל של משק הבית, בהתאמת ההוצאות להכנסות, בחינוך לצרכנות נבונה ובצמצום ההתחייבויות הכספיות. אנחנו נעקוב אחר המשפחות ונשתף אתכם בהתפתחויות.

    

   המשפחות שייבחרו, יזכו גם במענק של הפקדה לתוכנית חיסכון של "דן חסכן" בסך 1,000 שקל בכל חודש למשך 24 חודשים, מתנת בנק הפועלים.

    

   *ההצטרפות מותנית בהסכמת המשפחה לחשוף את פירוט מצבה הכלכלי

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   הגיע הזמן לאזן בין הכנסות להוצאות
   צילום: shutterstock
   משפחה בצמיחה
   מומלצים