שתף קטע נבחר

מנהל בקול ישראל לא פרש, ומונה למנכ"ל עירייה

זעם ברשות השידור: מוטי אמיר מונה למנכ"ל עיריית אריאל - טרם סיום תפקידו כמנהל הרדיו החינוכי. ראש העיר רון נחמן כבר איחל בהצלחה. אמיר בתגובה: "הגעתי לישיבה כאורח בלבד"

מנהל רשת ב' לשעבר, מוטי אמיר, מונה למנכ"ל עיריית אריאל בעודו עובד רשות השידור ואוחז בתפקד מנהל הרדיו החינוכי. אמיר נבחר על ידי ועדת איתור והיום (א') אף התייצב בישיבת העירייה. גורמים ברשות השידור זועמים על התנהלותו של אמיר.

 

מוטי אמיר בישיבת מועצת אריאל, לצידו של רון נחמן. ככה נראה אורח? (צילום: חן קדם) (צילום: חן קדם)
מוטי אמיר בישיבת מועצת אריאל, לצידו של רון נחמן. ככה נראה אורח?(צילום: חן קדם)

 

אמיר, שנמצא בתקופה האחרונה בחופשה, עדיין מקבל שכר ותנאים נוספים מרשות השידור. לדבריו, הוא עדיין לא החל לשמש כמנכ"ל עיריית אריאל באופן רשמי, אך הבוקר, לצד הודעה רשמית על מינויו, השתתף כאמור בישיבת עירייה ראשונה בה הוצגו לו חברי מועצת העיר. לאחר מכן נסע למשרדי רשות השידור כדי לברר על זכויות עזיבה, אך כפי שנודע ל-ynet טרם פרש.

 

מנכ"ל רשות השידור, יוני בן-מנחם, הודיע לפני כשלושה חודשים למנהלי רשתות קול ישראל כי כהונתם לא תוארך, והם ייאלצו להשתתף במכרז פנימי. אמיר הפסיד את התפקיד ליאיר קורן, ובעקבות כך החליט לפרוש מהרשות. "הבנתי שלא רוצים אותי וניגשתי לוועדת האיתור של עיריית אריאל", סיפר ל-ynet.

 

גורם בכיר ברשות השידור הביע זעם על כך שאמיר אוחז כעת בשני תפקידים: "איך יכול להיות שאדם שנמצא בחופשה סוגר לעצמו תפקיד חדש, ובמשך כמה ימים מחזיק בשתי משרות? הוא בבעיה רצינית".

 

בשיחה עם ynet הגיב אמיר: "אמנם נבחרתי, אך עדיין לא התחלתי לעבוד. היום ביקרתי בעיריית אריאל כאורח והודעתי שאני עדיין לא מתחיל לעבוד, עד שאני לא מסיים את ענייניי ברשות השידור. אני מבקש כבר שישה שבועות לפרוש מהרשות ומושכים אותי באף. הבוקר כתבתי מייל נוסף שאני רוצה לפרוש.

קבעתי פגישה עם הממונה על הפרישות ברשות. אני נמצא עד סוף השבוע בחופשה ויש לי את האפשרות להתעסק בעניינים פרטיים".

 

על אף דבריו של אמיר, עיריית אריאל כבר הוציאה כאמור הודעה רשמית לתקשורת על המינוי. בהודעה נכתב: "ראש העיר, מר רון נחמן, בירך את מר אמיר בישיבת המנהלים השבועית של העירייה: 'מוטי הוא ידיד העיר מיום הקמתה, הוא בעל עבר עשיר בניהול ואני סבור כי יבצע את המוטל עליו במקצועיות ואחריות רבה'. בימים הקרובים ייכנס מר אמיר לתפקידו באופן רשמי. ראש העיר ומנהלי העירייה איחלו לו הצלחה רבה במילוי תפקידו ושיתוף פעולה פורה למען תושבי אריאל".

 

מרשות השידור נמסר בתגובה: "הדברים ייבדקו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אמיר. תפקיד כפול?
צילום: רפי דלויה
לאתר ההטבות
מומלצים