שתף קטע נבחר

ניצולים: השמיעו את השיר מ'טיטניק' בעת הטביעה

כשסלין דיון שרה את שיר הנושא לסרט זוכה האוסקר מ-1997, היא בטח לא חשבה שהוא יתנגן על סיפון האונייה שטבעה בשבוע שעבר מול חופי איטליה. "האזנתי לשיר מהסרט בעת שאכלתי עם אחי במסעדה שעל הסיפון", סיפר ניצול משווייץ

כשסלין דיון שרה את שיר הנושא לסרט עתיר הפרסים מ-1997, היא ודאי לא שיערה שהוא יתנגן על סיפון אוניית התענוגות בדיוק ברגע שפגעה בסלעים והחלה בטביעתה בשבוע שעבר:  העיתון "טלגרף" הבריטי דיווח היום (יום ד') כי נעימת הרקע שהתנגנה באונייה באותו רגע שעלתה על שרטון הייתה לא אחרת מאשר שיר הנושא של הסרט "טיטניק", בביצוע הזמרת הקנדית סלין דיון.

 

"טיטניק" מול חופי איטליה - כתבות אחרונות:

 

"התמונות מהסרט 'טיטניק' הפכו יותר מציאותיות ממה שניתן לדמיין", סיפר יאניק סגגה, אזרח שווייץ שניצל באסון הגדול. בראיון שהעניק לעיתון השווייצרי "לה טריבון דה ז'נב", אמר סגגה כי הוא האזין לנעימת הסרט "טיטניק" במסעדת האונייה ביחד עם אחיו קווין בעת שאירעה התאונה הימית. אולם הוא הוסיף כי חוסר האונים של צוות האונייה לא משתווה לאומץ שהופגן בסרט האמריקני זוכה האוסקר בכיכובם של לאונרדו דיקפריו וקייט וינסלט.

 

"My Heart Will Go On", שיר הנושא של טיטניק בביצוע סלין דיון

 

"למעט צוות המטבח, שנתנו יד, לא היו אנשי צוות בנמצא", אמר סגגה. ניצול נוסף משווייץ, גורג לינסי חיזק את דבריו של סגגה ואמר כי "פינוי הנוסעים היה קטסטרופה בתוך קטסטרופה".

 

"מעולם לא ראיתי בחיי כזאת תצוגה של אוזלת יד, חוסר מודעות וחוסר אחריות. למעט מלח אחד, לא מצאנו איש צוות אחד ליד סירות ההצלה שיארגן את פעולות החילוץ", אמר לינסי לעיתון השווייצרי. הוא הוסיף כי כאשר האונייה נטתה על צדה בצורה חדה, "מאות נוסעים בתוכה היו ללא מידע, ללא כל הוראות כיצד לפעול".

 

בינתיים, החיפושים אחר גופות נוספות הופסקו הבוקר לאחר שהאונייה שטבעה התנתקה מאחד הסלעים שניצבה עליהם ושקעה. לפי שעה, 28 נוסעים עדיין מוגדרים נעדרים. באסון הימי נספו 11 בני אדם ויותר מ-60 נפצעו. על סיפון ה"קוסטה קונקורדיה" היו 4,200 נוסעים בעת עלייתה על שרטון בסוף השבוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גילו אומץ רב יותר מצוות ה"קוסטה קונקורדיה". דיקפריו ווינסלט
השיר הושמע בסיפון ואז האונייה פגעה בסלעים. סלין דיון
צילום: Gettyimages Imagebank
28 נעדרים בטביעת האונייה
צילום: AP
נטש את האונייה? רב-החובל סקטינו
צילום: AP
מומלצים