שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ריבית חריגה בפיקדונות: אגוד מנסה לגייס לקוחות

  בנק אגוד במהלך שיווקי: מציע פיקדון בריבית מועדפת ללא צורך בפתיחת חשבון עו"ש וללא עמלות מתוך מטרה לגייס לקוחות ולהגדיל את הנתח הקמעונאי. הבנק גם השיק מועדון הטבות חדש למחזיקי כרטיס האשראי

  שוק הפיקדונות מתעורר לחיים? אחרי המהלך שהשיק לפני שבועיים בנק ירושלים, למתן ריבית מועדפת על פיקדונות אותם ניתן לפתוח באמצעות האינטרנט, יוצא היום (ד') בנק אגוד במהלך שיווקי לגיוס לקוחות וחיזוק המגזר הקמעונאי ומציע פיקדון ייחודי לשנתיים בריבית קבועה של 3.3% לשנה, רבית הנחשבת לגבוהה בהשוואה לניתן בבנקים המתחרים.

   

  ידיעות נוספות בנושא בנקים :

   

  את הפיקדון יוכלו לפתוח לקוחות כל הבנקים, במשך 3 השבועות הקרובים, מסכום מינימאלי של 50 אלף שקל, בכל אחד מסניפי בנק אגוד ללא עמלות וללא צורך בפתיחת חשבון עו"ש. מטרת הבנק היא למנף את המהלך ולהציע בהמשך לכל פותחי הפיקדונות, להצטרף כלקוחות. סך פיקדונות הציבור בבנק אגוד במהלך שלושת הרבעונים הראשונים של 2011 הגיע ל- 32 מיליון שקל.

   

  חיים פרייליכמן, מנכ"ל הבנק, אמר היום בעקבות המהלך: "שנת 2012 תהיה השנה בה לקוחות יחפשו לאו דווקא את הגודל אלא את מי שמעניק להם ערך אמיתי. אני חושב שבנקים צריכים להרוויח וחשוב שירוויחו. אף בנק לא עובד בשביל להפסיד, יחד עם זה צריך להיות הגונים. אנחנו באים לתת מענה לביטחון שהציבור דורש לכספו על רקע המצב בשווקים".

   

  מענה לכרטיסים החוץ בנקאיים

  הבנק מצטרף היום גם לבנקים המסחריים המתחרים ומשיק בנוסף, מועדון הטבות חדש למחזיקי כרטיסי האשראי שהוא מנפיק.

   

  בשנים האחרונות החלו חלק מהבנקים המסחריים להקים מועדוני לקוחות המעניקים הטבות שונות ללקוחות שמנפיקים כרטיסי אשראי באמצעות הבנק. כך לדוגמה "הכרטיס" של מזרחי-טפחות, "מפתח" של דיסקונט והמועדון של הפועלים.

   

  על רקע ההתפתחות המואצת של שוק כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים, מטרת המועדונים של הבנקים היא להציע ערך ללקוחות המנפיקים כרטיסים בבנק וזאת כדי לתת מענה מול שוק כרטיסי האשראי המונפקים מחוץ לבנק במסגרת מועדוני הטבות שונים כגון רשתות שיווק גדולות, ועדי עובדים גדולים וכדו'. בנק אגוד שרוב לקוחותיו הנפיקו כרטיסי ויזה כאל ודיינרס, החל לעבוד לאחרונה גם בשיתוף עם חברת ישראכרט.

   

  בין ההטבות שיוענקו לחברי המועדון החדש של איגוד - Igud time: פיקדונות בריבית מועדפת, הנחות למופעים, הנחות לרכישת מוצרי אלקטרוניקה והנחות ברכישת ביטוחים. יש לציין כי בדומה למועדונים המקבילים בבנקים האחרים, ההטבות הללו ניתנות בנוסף להטבות שמעניקות חברות כרטיסי האשראי עצמן.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חיים פרייליכמן, מנכ"ל בנק אגוד
  צילום: הילה דפנה
  מומלצים