שתף קטע נבחר

נזיפה לשוטרת שסטרה לרוצח בני משפחת פוגל

במשטרה אמרו כי על אף שמדובר במעשים בלתי אנושיים המיוחסים לנאשם והמראות הקשים במיוחד אליהם נחשפה השוטרת, אופן התנהלותה אינו עולה בקנה אחד עם ערכי הארגון

חוקרת במרחב שומרון של מחוז ש"י במשטרה ננזפה על-ידי בית הדין המשמעתי של המשטרה, לאחר שסטרה לאמג'ד עוואד, אחד משני רוצחי חמשת בני משפחת פוגל. עוואד נידון השבוע לחמישה מאסרי עולם.

 

בערוץ 2 פורסם כי השוטרת, בדרגת רב-סמל בכיר הייתה מעורבת בחקירת הטבח ובתוקף כך הגיעה לזירה הקשה באיתמר ונחשפה לממצאים הקשים. עם מעצרו של עוואד הוא הובא לחקירה במרחב כשבאותה העת כחלק מעבודתה הייתה שם גם השוטרת. על-פי גורם במשטרה, החוקרת שנחשפה למראות הזוועה סטרה באותו השלב לעוואד.

 

עוואד עצמו סירב מאותו שלב לשתף פעולה עם החוקרים והחוקרת התנצלה בפניו . במחוז ש"י אומרים כי לא הכריחו אותה לעשות כך וההתנצלות הייתה בחירה של החוקרת עצמה, שהבינה כי הדבר פוגע בחקירה.

 

מפקדיה של החוקרת העבירו תלונה למחלקת משמעת של המשטרה והיא נשפטה בבית הדין המשמעתי של המשטרה וננזפה.

 

ממשטרת מחוז ש"י נמסר ל-ynet בתגובה: "על אף שמדובר במעשים בלתי אנושיים המיוחסים לנאשם והמראות הקשים במיוחד אליהם נחשפה השוטרת, אופן התנהלותה אינו עולה בקנה אחד עם ערכי הארגון על פיהם אנו פועלים ועל כן לצד זה שהביעה חרטה, היא טופלה במישור המשמעתי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נידון לחמישה מאסרי עולם. אמג'ד עוואד
צילום: חגי אהרון
מומלצים