שתף קטע נבחר

החידה השבועית: זהו 3 שינויים בתמונה

מישל עובד במרץ על הממשק שיאפשר לכם לשלוח את תשובותיכם, ולנו לתגמל אתכם. עד שזה יקרה, אתם מוזמנים לחפש מספר קטן של שינויים מאוד מתעתעים. בהצלחה

שבוע אחרון ללא פרסים. זמן להתכונן לפורמט מנצח ומפנק. החל משבוע הבא תחלק החידה פרסים לשלושת הגולשים שיפתרו את החידה בזמן הקצר ביותר ובצורה מושלמת. מדובר על שלושה שינויים קשים ואנו עמלים בימים אלה בניסוחים האחרונים של התקנון ובבניית ממשק התשובות.

 

חשוב מאוד לציין כי אנחנו מתחילים עם פרסים צנועים יחסית, אבל אם נראה שאתם אוהבים את העובדה הזו, נלך ונשדרג את הפרסים משבוע לשבוע עד שהעורך הראשי יצעק שזה הורג אותו.

 

בחידה בשבוע שעבר ביצעתי שבעה שינויים ואייל פתר אותם בצורה מושלמת. אייל, תכין את עצמך לשבוע הבא כי נראה לי שתהיה מאוד מרוצה וזאת לאור העובדה שהעיניים שלך חדות כמו עיני נץ. פעם ראשונה שמישהו לא רק פותר את כל שבעת השינויים בצורה כה מושלמת, אלא גם מתנסח בצורה יפה ומהודרת. אשרייך!

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לחצו להגדלה

 

החידה השבוע היא בדיוק בפורמט שיהיו החידות תחת מטריית הפרסים. אני מקצץ את השינויים לשלושה בלבד, אבל הם הופכים להיות קשים ונבזיים. מאוד נבזיים. אני מזכיר לכולכם שלא יהיו יותר משלושה שינויים ושאת התשובות החל מהשבוע הבא תתבקשו לרשום בתוך ממשק מיוחד אותו אנו בונים בימים ולילות אלה.

 

החידה גם מוקדשת לקובי ששוני, אחד הגולשים הוותיקים ביותר במדור, שלא מצא את נפשו כששמע את החדשות: "אני גאה ומאושר לנסות ולפתור את החידה וסוף סוף להיות מתוגמל במידה שאצליח, כי שנתיים אתה משגע את כולנו ולא יוצא לנו מזה כלום", הוסיף בשיחת טלפון טראנס אטלנטית מהווילה שלו באתר הסקי המדהים באספן. ועוד ניתן ללמוד עליו כאן.

 

קובי היקר, שבוע הבא אינשאללה אתה תשמח לגלות שירדנו לשלושה שינויים והפרסים שאתה כה מתגעגע אליהם חוזרים. סבלנות.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לחצו להגדלה

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים