שתף קטע נבחר

דוד דודאי אמר "לא יכול לצאת מהטירוף" - ומת

הפרוטוקול המצמרר: בעלה לשעבר של אתי דודאי אמר בדיון בבית המשפט שהוא לא מרגיש טוב והוסיף "איני יכול לעמוד בטירוף הזה". אלו היו כנראה מילותיו האחרונות

"למרות שאני מרגיש לא בטוב אני מבקש להגיד שאין לי לשלם שכר טרחה לעורך דין. בעקבות החלטתו של בית משפט זה, המשיב ביטל את השומות. איני יכול לעמוד 'בטירוף' הזה. מה זה השומות המטורפים האלו. אם הם טוענים שקיבלתי 80 מיליון שקל אני חייב אותם למס הכנסה? מהיכן צצו הדברים האלה, אני נמצא בטירוף שלא יכול לצאת ממנו".

 

אלו היו המילים האחרונות של דוד דודאי (60), שנדרש על-ידי מס הכנסה לשלם קרוב ל-80 מיליון שקלים, בדיון שנערך הבוקר (יום א') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. לאחר שסיים את דבריו, כפי שמופיעים בפרוטוקול הדיון, דודאי התמוטט ומת.

 

דודאי התמוטט לאחר שדיבר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דודאי התמוטט לאחר שדיבר(צילום: מוטי קמחי)

 

השופט איתן אורנשטיין אמר לפי הפרוטוקול: "לאחר שהמבקש סיים את דבריו והתיישב, ובטרם בית המשפט קם מכיסאו, נפל המבקש מהספסל על רצפת אולם בית המשפט. בית המשפט הזעיק את משמר בית המשפט שאנשיו הגיעו תוך מספר שניות, והם הזעיקו את מד"א".

 

ככל הנראה לפני שדודאי התמוטט ומת היה צריך השופט למסור החלטה בתיק. עוד לפני שנודע כי הוא מת ביקש עורך דינו של דודאי לדחות את ההחלטה "מפאת מצבו של המבקש". עו"ד יעל בן-משה, שייצגה את מס הכנסה, אמרה שאין לה התנגדות. השופט קבע כי הדיון יתחדש ב-26 בחודש.

 

דודאי, איש עסקים ובעלה לשעבר של כוכבת תוכנית הדוקו-ריאליטי "מעושרות" אתי

 דודאי, הגיע בבוקר לאולמו של השופט אורנשטיין. במהלך הדיון בתיק פשיטת רגל, לקראת השעה 9:25, הוא התמוטט באולם הדיונים.

 

השופט לחץ על לחצן החירום ואנשי משמר בית המשפט נכנסו לאולם וביצעו בדודאי פעולות החייאה, עד שאנשי מד"א הגיעו למקום. צוות מד"א המשיך בפעולות ההחייאה, אך בסופו של דבר נאלץ לקבוע את מותו. ככל הנראה מדובר באירוע לבבי. לבית המשפט הגיעו בני משפחתו של דודאי, בהם גרושתו אתי וילדיו, שפרצו בבכי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בני משפחתו של דודאי בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
מומלצים