שתף קטע נבחר

האשה בגדה עם החבר של הבעל, הבעל במעצר

גבר בן 40 מהשרון הזעיק את המשטרה לפרוץ לביתו, שבו קיימו יחסים אשתו וחברו הטוב. השוטרים החליטו לעצור אותו, משום שהיה שתוי ונשא אגרופן

תושב השרון בן 40 ספג אתמול (יום ד') שלוש מכות: האחת - תפס את אשתו בוגדת בו, השנייה - היא בגדה בו עם החבר הטוב, השלישית - הוא נעצר.

 

הבעל מצא את הבית נעול כששב אליו אמש. הוא הבחין באשתו ובחברו הטוב באמצע יחסי המין. הוא ניסה להישאר רגוע והזעיק את המשטרה לסייע לו לפרוץ לבית הנעול. השוטרים הגיעו למקום והבחינו בריח חריף של אלכוהול נודף מהבעל. הם גם מצאו אגרופן על גופו והחליטו להרחיקו מהמקום. לאחר הרחקת הבעל, נכנסו השוטרים לבית וגילו שם את זוג האוהבים.

 

האשה אמרה לשוטרים שהיא חוששת כעת מבעלה, והם החליטו לעצור את הבעל בחשד להחזקת אגרופן. השוטרים זימנו את האשה להגיש תלונה רשמית, אך עד כה היא לא הגיעה לתחנה. הבעל אף הובא לבית משפט שם ביקשה המשטרה לשחררו בתנאים מגבילים, בהם הרחקה מביתו, מאשתו ומחברו הטוב. סניגורו התנגד בבית המשפט וטען כי מדובר בבית השייך גם למרשו וגם לאשתו ולא ייתכן שהבעל ייפגע כי אשתו בוגדת בו. 

 

בהחלטה קבעה השופטת כי "העובדה שככל הנראה האשה אשמה בסכסוך המשפחתי אינה מעקרת את המסוכנות מצד בעלה כלפיה". השופטת ציינה כי יש ממש בדרישת המשטרה להרחיק את הבעל מאשתו על מנת להרגיע את הרוחות הסוערות ולהפחית את הסכנה. היא הורתה על הרחקת הבעל למשך 10 ימים מביתו, אסרה עליו ליצור קשר עם אשתו ועם חברו למשך חודש. בתום 10 ימי ההרחקה מביתו, הוא יוכל לשוב אליו אך אסור יהיה לו לדבר עם אשתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האשה בילתה. הבעל נעצר. אילוסטרציה
צילום: shuttertock
מומלצים