שתף קטע נבחר

הקרב על טבעת האירוסים: איומים או גניבה?

פרידת בני זוג מאורסים הובילה לתלונה של האשה במשטרה על איומים והטרדות, אך בן זוגה לשעבר טוען: היא לא החזירה לי את טבעת האירוסים

בן 22 ממושב בשרון נעצר במהלך סוף השבוע בחשד כי תקף, איים והטריד בטלפון ובמקום העבודה את ארוסתו לשעבר אשר נפרדה ממנו. הסיבה למעשים, לטענתה, היא כי לא החזירה לו את טבעת האירוסים. החשוד מכחיש את המיוחס לו.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

בני הזוג, הוא מהמושב והיא מדרום הארץ, הכירו, הפכו לחברים ועברו להתגורר יחד בתחומי המושב. בהמשך הקשר, הציע לה הצעיר להינשא לו והיא השיבה בחיוב וקיבלה את טבעת האירוסים. לפני מספר חודשים, התערערו היחסים ביניהם ועל פי תלונת הצעירה, חברה החל להכות אותה ואף כלא אותה בדירתם. היא בחרה שלא להתלונן ונשארה להתגורר עמו, אך לבסוף החליטה להיפרד ממנו ועזבה את הדירה המשותפת.

 

על פי החשד, מאז הפרידה גנב החשוד רכוש שהיה שייך לצעירה, החל להטריד אותה באמצעות שיחות טלפון ושלח לה מאות מסרונים, שבחלקם אף איים עליה. בנוסף, נהג, לטענתה, להגיע למקום עבודתה מספר רב של פעמים למרות בקשותיה שלא יעשה זאת, והטריד אותה, עורר פרובוקציות, השתולל ואף הכפיש את שמה בפני הנוכחים במקום.

 

בעקבות האירועים, החליטה הצעירה להגיש תלונה במשטרה, וזו הובילה לחקירה ולמעצר הצעיר. בחקירתו, לא הודה החשוד במיוחס לו, אך קשר את עצמו לחשדות. הוא טען כי ארוסתו סירבה להחזיר לו את טבעת האירוסים לאחר שנפרדה ממנו ובעצם המעשה, היא גנבה ממנו את הטבעת. החשוד טען עוד כי היא נוהגת להתקשר אליו ולשלוח לו הודעות. הוא נעצר להמשך חקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה. הטבעת נגנבה?
צילום: shutterstock
מומלצים