שתף קטע נבחר

החשד: תפס גנבים "על חם", והם דרסו אותו למוות

מסתמן כי התאונה שבה נהרג בצהריים גבר בן 83 בנתניה אכן הייתה "פגע וברח". גובר החשד כי האיש ראה גנבים עומדים לגנוב את מכוניתו של בנו, והם פגעו בו - ונמלטו

האם זו התשובה לתעלומה? אחרי שעות שבהן חקרה המשטרה את התאונה שבה נדרס בצהריים (יום ו') למוות וסיל הוניג בן ה-83 בנתניה, הולך וגובר החשד כי האיש נדרס על-ידי גנבים שפגעו בו ונמלטו מהמקום. הערב ביקשה המשטרה את עזרת הציבור בפענוח הדריסה, והיא קוראת לעדי ראייה להתקשר למשטרת נתניה בטלפון 09-8864444.

 

בתחילה הודיעה המשטרה כי מדובר בתאונת "פגע וברח", אולם כשהתברר שהאיש, שנמצא ללא רוח חיים תחת מכוניתו, נהג בה בעצמו לפני כן - עלה החשד כי הייתה זו תאונה עצמית מסוג כלשהו, וכי הוא נפגע מהרכב כשיצא לבדוק דבר מה.

 

זירת התאונה בנתניה, היום (צילום: עידו ארז ) (צילום: עידו ארז )
זירת התאונה בנתניה, היום(צילום: עידו ארז )

 

אבל ככל שעובר הזמן גובר חשד המשטרה כי הגבר הפתיע גנבים שעמדו לגנוב את מכוניתו של בנו. לפי החשד הם דרסו אותו, ומשהבינו כי פגעו בו - נמלטו מהמקום מבלי להושיט לו סיוע. הוא נפצע אנושות ובהמשך מת מפצעיו.

 

צוות מד"א-שרון שהגיע למקום חילץ את האיש מתחת למכונית וביצע בו פעולות החייאה. למרות פעולות ההחייאה נאלצו אנשי הצוות לקבוע את מותו בסופו של דבר.

 

חוקרי תאונות הדרכים של משטרת מרחב השרון שהגיעו למקום הם שפתחו בחקירת האירוע, והחלו לחפש אחר הפוגע או הפוגעים. לפי שעה הם לא נתפסו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשד: הגנבים פגעו וברחו
צילום: עידו ארז
מומלצים