שתף קטע נבחר

קשיש זכה ב-13 מיליון בלוטו: "אסדר את הנכדים"

גם כשבאו לבקר אותו בסוף השבוע, הקשיש מהמרכז לא סיפר לבני משפחתו שהם מסודרים - בזכות טופס שעלה 46 שקלים: "בשנות ה-70 כבר זכיתי ב-40 לירות, אבל הפעם זה גדול יותר. טוב לחלק כסף עם יד חמה מאשר עם יד קרה"

קשיש בשנות ה-80 לחייו זכה לבדו בפרס הראשון בלוטו - 13 מיליון שקלים. כך נודע היום (א'). האיש הוא תושב המרכז, אב לארבעה ילדים ולשמונה נכדים. הוא מילא במשך שנים טופסי לוטו, וסיפר שבשנות ה-70 אף זכה ב-40 לירות, אולם מאז ועד היום לא שיחק לו המזל.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

ביום ה' האחרון הוא עשה זאת שוב, הפעם הרבה יותר בגדול, כשגרף לבדו את הפרס הראשון. הטופס הזוכה, שאותו מילא במספרים אקראיים, עלה לו 46 שקלים בלבד. "40 לירות היו זכייה גדולה בזמנו", נזכר הזוכה המאושר רגע אחרי שבא לאסוף את הפרס, "אבל 40 לירות ממש לא משתוות ל-13 מיליון. אני עדיין בהלם ומתרגש, אני עדיין לא מאמין ממש שזה קורה ולכן אין לי תוכניות מדויקות מה לעשות בכסף".

 

כך או כך, גם לו נראה שמי שייהנו מהכסף הזה יהיו בעיקר הדורות הבאים. "ברור לי שאסדר את נכדיי ובחלק מהכסף אשתמש לבעיות בריאות שיש לי. אני מאושר שאוכל לסייע לנכדיי בעודי בחיים - טוב לחלק את הכסף עם יד חמה מאשר עם יד קרה", הסביר הזוכה.

 

הזוכה סיפר כי הופתע לשמוע על הזכייה, וכי לא זכר כלל שההגרלה מתקיימת גם בימי חמישי. רק בבוקר יום שישי, כשעבר

ליד דוכן הפיס במקום מגוריו, סיפר לו המוכר שהתקיימה הגרלה ושיש זוכה ב-13 מיליון שקל.

 

"הגעתי הביתה, בדקתי את הטופס מול המספרים בעיתון, ולא האמנתי למראה עיניי", סיפר הקשיש, "בדקתי שוב ושוב, ולבסוף התקשרתי למספר של מפעל הפיס, שאכן אישר לי שאני הוא הזוכה ב-13 מיליון".

 

בינתיים הוא שומר את דבר הזכייה בסוד: "סוף השבוע עבר עליי בהתרגשות גדולה, התקשיתי להירדם, התהפכתי מצד לצד, אבל החלטתי שלא לשתף אף אחד בדבר הזכייה. זה היה לא קל כיוון שבשישי בערב הגיעו אליי הילדים והנכדים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"ברור לי שאסדר את נכדיי". המזל שיחק לו
צילום: יהונתן צור
מומלצים