שתף קטע נבחר

מה אסור לגבר גרוש לכתוב בפייסבוק?

גבר טען כי הוא אינו עובד ולכן אינו יכול לעמוד בסכום שדורשת גרושתו כמזונות. היא גילתה בפייסבוק שהוא עובד כשף ראשי במאפייה. השופטת פסקה כי עליו לשלם סכום גבוה יותר ממה שדרשה האשה

כתב יותר מדי פרטים בפייסבוק והסתבך: אדם שטען כי אינו יכול לשלם מזונות לבתו כיוון שאינו עובד, ישלם לה בסופו של דבר דמי מזונות מוגדלים. ההחלטה התקבלה לאחר שזוגתו לשעבר גילתה את עמוד הפייסבוק של מקום עבודתו, שם נכתב כי הוא עובד ואף פורטו המאכלים החביבים עליו. בית המשפט לענייני משפחה בקריות התיר היום (ג') לפרסום את עיקרי הפרשה לבקשת ynet.

 

עוד בחדשות:

ניר מעוז סיפר לשוטרים: היה ידוע שאחי פדופיל

יום אחרי שמכוניתה נפגעה: "שגרת החיים הזויה"

מהומות אתניות במקדוניה: עשרות עצורים ופצועים

 

בני הזוג נישאו לפני כשנתיים ונפרדו לאחר כשנה. הם הורים לתינוקת כבת שנה וחצי. האשה מתגוררת כיום עם בתה בצפון הארץ, ואילו הגבר מתגורר במרכז. בצו ביניים נפסק כי הבעל ישלם כ-1,700 שקלים כמזונות לתינוקת, ואילו בתביעה שהגישה האשה, באמצעות עו"ד טל זלץ, היא תבעה כ-2,000 שקלים.

 

לקראת הדיון ביקשה השופטת מרינה לוי מהצדדים להביא מסמכים המעידים על הכנסותיהם, אולם הגבר לא הביא מסמכים וטען בבית המשפט כי הוא אינו עובד כלל ולכן הוא אינו יכול לעמוד בסכום שדורשת האשה.

 

התובעת ועורך דינה טענו כי הדברים אינם נכונים. הם הציגו עותק מדף הפייסבוק של המאפייה שבה עובד הבעל כשף. "האדון עובד בשלושת החודשים האחרונים במאפייה כמנהל הייצור וכשף הראשי של אותה מאפייה... הוצאנו מהאינטרנט את זה: 'תכירו את א', מנהל הייצור של המאפייה... בשלושת חודשים האחרונים... א' הוא שף בהכשרתו... במאפייה הוא הכי אוהב לאכול קרואסון שקדים'", הקריא עורך הדין של האשה.

 

בעקבות הדברים הודה האיש כי אכן הוא עובד במאפייה והצהיר כי הכנסתו

 מגיעה שם לכ-7,000 שקלים בחודש.

בהחלטה ציינה השופטת את הדברים וקבעה כי לא ניתן להוכיח אם הצהרתו בדבר הכנסה של 7,000 שקלים נכונה, שכן לא הוגשו מסמכים. בסופו של דבר קבעה השופטת כי הנתבע ישלם 2,800 שקלים בחודש כדמי מזונות, מפני שכיום חל נתק בין הגבר לבין בתו. השופטת הוסיפה כי אם יחדש את הקשר עמה וייפגש עמה אחת לשבוע, יופחתו 300 שקלים מדמי המזונות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים