שתף קטע נבחר

קרן פלס ונועם טור עוברים ליד הכנרת

1.3 מיליון שקל - זה הסכום שצפויים לשלם הזמרת קרן פלס ובן זוגה נועם טור עבור בית בהרחבה בקיבוץ אלומות בגליל, שבונה חברת אמפא מליבו. בתוכנית: 105 מ"ר על מגרש של 700 מ"ר

1.3 מיליון שקל - זה הסכום שצפויים, ככל הנראה, לשלם הזמרת קרן פלס ובן זוגה, הדוגמן ופליט "הישרדות" נועם טור, עבור בית בהרחבה בקיבוץ אלומות שבגליל. השניים מתכננים לעבור לבית צמוד הקרקע עם סיום הבנייה.

 

את ההרחבה של אלומות יזמה חברת הנדל"ן אמפא מליבו, שדיווחה על הרכישה שביצעה פלס, ומשווקת עבורה חברת היילנד. הפרויקט כולל 90 צמודי קרקע, חלקם צופים לכנרת וחלקם לבקעת יבנאל. פלס בחרה בדגם בית בשטח 105 מ"ר בנוי, על מגרש של 700 מ"ר, כאשר בתים דומים נמכרו לאחרונה בהרחבה במחיר של כ-1.3 מיליון שקל.

 

אמפא מליבו מציעה בפרויקט גם דגם בית נוסף, בשטח 195 מ"ר בנוי על מגרש של 700 מ"ר שמחירו כ-1.65 מיליון שקל. לדברי החברה, מאז תחילת שיווק ההרחבה לפני כשישה חודשים חלה עלייה של כ-10% במחירי הבתים. מנתוני החברה עולה כי באחרונה נרשמה התעניינות מוגברת בפרויקט וכי המגרשים הגדולים הפנויים מתמעטים. 

 

לדברי רענן אלוני, יו"ר ומבעלי אמפא מליבו, "בפורמט המגורים בהרחבות מסתבר כי ערך הנכסים עלה בשיעור ניכר, אף שמדובר לרוב ביישובים בפריפריה הרחוקה. הישראלי לא נטש את חלום הבית הפרטי - והמעבר ליישוב כפרי מציע איכות חיים, חינוך ברמה גבוהה וביטחון אישי". עוד הוסיף אלוני כי "חשוב לציין שלא רק הצפון הופך מבוקש - אלא גם השפלה וצפון הנגב".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קרן פלס ונועם טור. יעברו לצמוד קרקע
צילום: מורן כהן
מומלצים