שתף קטע נבחר

איור: אופיר בגון

400 מתפקדים כפולים נוספים נפסלו בקדימה

מאות הנפסלים אותרו כמתפקדים גם בעבודה, והצטרפו לאלפים שנפסלו כמתפקדי ליכוד. מטה לבני: "מקווים שרק אנשי קדימה 'אמיתיים' יגיעו להצביע". מטה מופז: "זו הונאה של מטה לבני"

כ-400 מתפקדי קדימה נפסלו הערב (יום ב') על ידי ועדת הבחירות של התנועה, לאחר שנמצאו כמתפקדים כפולים, עם מפלגת העבודה. אלו הצטרפו לכ-6,000 מתפקדי ליכוד שאותרו בחודש שעבר. כ-96,500 מתפקדי קדימה יוכלו להצביע בפריימריז שייערכו ב-27 בחודש.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

בוועדת הבחירות אמרו כי לאחרונה התקבלו תלונות שונות על מתפקדים כפולים, שהצריכו בירור יסודי של הטענות. במטהו של שאול מופז הציגו את הפסילה כהישג גדול, ואילו במחנה הנגדי, בראשות ציפי לבני, טענו כי הם אלו שיזמו את הדרישה לפסול מתפקדים כפולים מכל המפלגות, והביעו תקווה כי רק אנשי קדימה "האמיתיים" יגיעו להצביע.

 

"הערב נחשפה רק הונאה אחת מטעם מטה לבני", נמסר ממטה מופז. "הונאות אחרות ייחשפו בימים הקרובים. אנחנו מברכים על החלטת השופטת. הערב ניתן תמרור אזהרה והובהר כי ועדת הבחירות לא תאפשר לאף אחד לבצע תעלולים

שיפגעו בטוהר המידות ובתהליך הבחירות".

 

במטה לבני אמרו: "אנחנו מאמינים שהתפקדות כפולה היא תופעה פסולה ולא חוקית ולכן ביקשנו להסיר את כל המתפקדים הכפולים של כל המפלגות. כך קרה עם מתפקדי הליכוד הכפולים ומקווים שכך יקרה עם מתפקדים כפולים בהמשך. אנחנו מקווים שרק אנשי קדימה האמיתיים יגיעו להצביע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ציפי לבני
צילום: בן קלמר
שאול מופז
צילום: ירון ברנר
מומלצים