שתף קטע נבחר

מי שעשה אותך

הקורא ג'וני אומר שלא נעים לו מהבן של החברה שלו. היי, רעיון לספר: "והילד הזה הוא בטראומה". וגם, כמה כיף להתנסות בקונדום הנשי. רמז: הוא ממש גדול

בצד אלך

קארין, תסלחי לי שאני מבקש עזרה בדבר כזה, אבל אני רוצה לדעת איך לזיין מהצד בלי שאשתי תגלה. אני בטח יוצא פה די מניאק, אבל אל תראי אותי ככה. אני שואל כי אני באמת לא רוצה לפגוע בה. עידו (שם בדוי).

 


 

 (איור: שחר נבות) (איור: שחר נבות)
(איור: שחר נבות)

 

לא סולחת. אתה זבל של בן אדם, ואתה פוגע בה גם בלי שהיא יודעת. לצורך העניין, לא משנה מה תעשה - בסוף היא תגלה. נשים מרגישות דברים כאלה. גברים, אגב, לא יודעים מכלום עד שאת לא מתחילה לנהל יומן אירועים מפורט ומשאירה אותו פתוח על המיטה המשותפת עם סימנייה ומרקורים צהובים. אני לא ממציאה, חביבי. מצד שני, אולי גם היא מגעילה ומתעללת בך, ואולי אתם מגיעים זה לזו. אז בכל זאת כמה טיפים. תוציא עט ותרשום:

 

1. לא לנהל יומן אירועים מפורט ולהשאיר אותו פתוח על המיטה.

2. אם יש לך שני טלפונים, אחד פרטי ואחד של העבודה, תן תמיד את המספר של העבודה. לרשימת אנשי הקשר בסלולרי תכניס אותן תחת שמות לא מחשידים, רצוי של גברים, או של נשים עם סיומת של שם חברה. למשל, מיכל (בזק). בחר גם את שם החברה בקפידה, וקח בחשבון שאם היא מתקשרת אליך בשעות הערב זה צריך גם להיראות הגיוני. מה שלא תעשה, אל תקרא להן "ציצים גדולים" ו"כוסית מהסופר". ועוד דבר: אם יש לך אייפון, תבטל את ה-preview, שזאת השורה שקופצת על הצג עוד לפני שאתה פותח את ה-SMS. אני יודעת, זה בסיסי, אבל אני חייבת להניח שאתה מטומטם.

3. אל תהפוך את הטלפון על פניו כשאתה יושב עם אשתך בסלון, ובכל פעם שיש צלצול תקרב אותו לטווח אפס ותענה בחדר אחר.

4. אם אתה נוטה לעשות צ'ק-אין במקומות, תמשיך לעשות את זה. אם אתה נוסע למישהי הביתה, תעבור במקום שסיפרת שאתה הולך אליו, תעשה צ'ק-אין ותמשיך לנסוע. כשמשקרים שווה להשקיע בפרטים. הרי אתה יודע איפה נמצא אלוהים.

5. תפרט כשאתה משקר, אבל במידה, ורק בנושאים שאתה יודע את התשובות עליהם. שתדע לך, גם השטן נמצא בפרטים הקטנים.

6. נהל את דף הפייסבוק שלך בזהירות, כי היא תבדוק אותו. וגם את דף הפייסבוק של מי שאתה טוען שהיית איתו.

7. מחק את היסטוריית הגלישה שלך. אם אתה כבר עושה את זה בגלל כל הפורנו, שכח שאמרתי משהו.

8. המשך להתנהג כרגיל. אם אתה חתיכת קקה, אל תתחיל להביא לה פתאום מתנות ופרחים.

9. אם אתה כבר מסתיר, תסתיר גם את העובדה שהתחלת ללכת כל יום לחדר כושר.

10. להסתרה מרבית רצוי שתעשה את מה שאתה עושה בשעות העבודה. תאורטית זה הזמן שבו יש הכי פחות סיכוי שאשתך תופיע או תתקשר.

11. לא, טמבל, לא אם אתה עובד מהבית.

 

גירושים נעימים, בובי.

 

 

סינגל מאדר פאקר

לפני כמה חודשים הכרתי מישהי שהחליטה לעשות ילד לבד, והיום היא אם חד-הורית ודי מבסוטית מזה. רק מה, עכשיו יוצא שבבקרים אני פוגש ילד חמוד בן ארבע שהרגע זיינתי את אמא שלו - ועוד בבית שהקירות בו לא הכי עבים, חשוב לציין - וזה מכניס אותי לסרטים פסיכיים. מה אני אמור לעשות, להמשיך כאילו כלום? להתחתן איתה? לתת לו את נאום הציפורים והדבורים? ג'וני.

 

שמע, אני מבינה שאתה עף על עצמך שאתה מזיין אימא לילד (או שאתה מזיין בכלל, אני לא בטוחה מה מרגש אותך כל-כך), אבל תרגיע. זה לא עניינך, או במילים אחרות, מי אתה בכלל. אם הילד שומע את אימא שלו מזדיינת, הטראומה כבר התרחשה. אבל תהיה רגוע, לכולנו יש את הטראומה הזאת מהילדות. כולנו שמענו-ראינו-נכנסנו באמצע להורים או לתחליפי ההורים שלנו וכולנו הרגשנו מלוכלכים. זה עובר.

 

אז לא ממש משנה מה תעשה איתו, כי חוץ ממחיקת זיכרונות, כלום כבר לא יעזור. מלבד זאת, אני לא חושבת שאחרי חודשיים מצופה ממך לקחת אחריות לחינוך הילד שלה. לפי מה שאני שומעת אתה גם לא בדיוק הטיפוס הפדגוגי, בעל כישורי הבנת אנשים או יכולת לקיחת תפקיד. בינינו, אתה נשמע די אידיוט (מקריאה בקול של קותי): "זה מכניס אותי לסרטים פסיכיים", "להתחתן איתה?", "לתת לו את נאום הציפורים והדבורים?". טמבל.

 

זכור - בכל הנוגע לילד שלה, היא הבוס. אף אחד לא שם אותך בעמדה חינוכית או סמכותית כלפיו, ואם כבר מדברים, אף אחד גם לא אמר שהיא רוצה להתחתן איתך. אני מציעה לך לנוח. אם אתה מרגיש אשם, תגנח פנימה. אם אני היא ואתה עושה לילד שלי שיחה כזאת בלי לשאול אותי, היית חוטף מכות רצח. והאמת? גם לא נראה לי שיש צורך. לפי שאיך שאתה נשמע, אם ילד מהגן יעשה לו את השיחה יהיה לזה בול אותו אפקט.

 

 

ארגון לתת שם

לא מזמן התחלתי לצאת עם מישהי חדשה, שבכל מה שקשור לסקס מצליחה להעיף לי את הראש. בהתחלה שמחתי שמצאתי מישהי כזאת, אבל בזמן האחרון אני לא מצליח לסלק את המחשבה שהיא בטח שכבה עם חצי עולם כדי להיות כזאת כוכבת. אני טועה? רונן.

 

אממממ, כן, לגמרי. חד וחלק שרמוטה שלא למטרות רווח. תיהנה. ושמור עליה, קשרים עם עמותה זה תמיד טוב לצורכי מס עתידיים.

 


 

La Luna

הקונדום הנשי

 

הטוב: הקונדום הנשי הראשון מאפשר סוף סוף להעביר לידיה את השליטה בבריאות המינית שלה. אחלה רעיון. מה גם שלדברי היצרן הוא אינו מצריך הסרה מיד אחרי פליטת הזרע, לא לוחץ, לא מגביל, ומאפשר יחסי מין נעימים וטבעיים.

 

הרע: נעימים וטבעיים? מה נעים וטבעי בלזיין חתיכת גומי מתנפנפת? אחרי 11 שנים של מחקרים ו-140 מיליון דולר זה מה שהמציאו? שקית סנדוויצ'ון שקצה אחד שלה סגור עם טבעת שאמורה להיתפס בחלק הפנימי, והקצה השני שלה פתוח עם טבעת גמישה בקצה כדי למנוע גלישה של הקונדום פנימה? כן, הבנתם נכון, השוליים של הטבעת השנייה נשארים בחוץ כמו כובע גרב מגולגל כדי לאטום את פתח הווגינה. לאטום. כן.

 

המכוער: אה, והשימוש בו אינו דורש זקפה מלאה. האימפוטנטים כבר יורים זיקוקים.

 

המחיר: 55 שקל, להשיג ברשתות הפארם

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים