שתף קטע נבחר

הכנס החברתי של מירי רגב: 'תהיה רעידת אדמה'

חברת הכנסת מהליכוד הזהירה שההמונים ייצאו לרחובות וקראה לנתניהו להתערב בעניינים החברתיים: "לרדת אל העם"

על רקע גל התייקרויות והביקורת הקשה שסופגת מפלגת השלטון עקב יוקר המחיה בישראל, קיימה אמש (יום א') חברת הכנסת מירי רגב מהליכוד כנס חברתי שבו נדונו הנושאים הבוערים. בין מאות המשתתפים - סטודנטים, אנשי ליכוד, ראשי ערים ופעילים חברתיים.

 

רגב התייחסה בפתח דבריה לפסק הדין של בג"ץ שדחה אתמול את הפשרה בין המדינה לבין מתנחלי מגרון, על פינויים בעוד שלוש שנים, ואמרה כי לדעתה אסור לפנות את המאחז.

 עוד קראה רגב לראש הממשלה להחיל את החוק הישראלי גם על שטחי יהודה ושומרון על מנת שהתושבים יוכלו ליהנות שם מזכויות בסיסיות.

 

"דווקא עכשיו לקראת חג הפסח, חג החירות", אמרה רגב, "מבקשים לא לשכוח את היציאה מעבדות לחירות. משפחות רבות משתוקקות לסיוע כדי להגיע לליל הסדר ולחגוג את הפסח עם יקיריהם כשהם מסובים סביב שולחן”.

 

חברת הכנסת הזהירה מפני מחאה חברתית נוספת שעלולה להתפרץ שוב בקיץ: "המחאה החברתית היא לא סיסמה, אלא הקיום. הבית, הלחם והפרנסה הם האחריות שלנו. תהיה כאן רעידת אדמה חברתית. המוני מעמד הביניים, חלשים ועניים, אמהות חד הוריות - כולם ייצאו לרחובות”. רגב קראה לראש הממשלה בנימין נתניהו להתערב בענייני הפנים החברתיים ואמרה: "אנחנו חייבים לרדת אל העם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ מירי רגב
צילום: מוטי קמחי
מומלצים