שתף קטע נבחר

במקום לבי"ס, הלך לרכבת הקלה ודקר חיילת

חקירת המשטרה העלתה כי בן 18 ממזרח ירושלים דקר את יהודית אהרון, ניסה לברוח לקרובים ברמאללה ונעצר במחסום. בחקירתו, אמר שנקם בכך על פעולות ישראל נגד הפלסטינים

תושב מזרח ירושלים בן 18 הוא זה שדקר את החיילת יהודית אהרון ברכבת הקלה בעיר, לפני כעשרה ימים, כך הותר היום (ב') לפרסום. בחקירתו, אמר החשוד שעשה זאת כנקמה על פעולות ישראל נגד הפלסטינים, ולא פירט. מעצרו הוארך עד יום חמישי.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

אהרון בת ה-19 נדקרה בחזה ובידה בעת שהרכבת עצרה בתחנת פסגת זאב בירושלים. החשוד, שישב בתוך הרכבת, חיכה שהיא תיעצר, ואז דקר אותה ופצע אותה באורח בינוני.

 

החשוד בדקירה, היום בבית המשפט (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
החשוד בדקירה, היום בבית המשפט(צילום: אוהד צויגנברג)

 

נעמי, אמה של החיילת, קיבלה את ההודעה על פציעתה בעודה בעבודה. "הטלפון צלצל, ועל הצג ראיתי את המספר של הבת שלי. מישהו במבטא רוסי דיבר איתי ואמר שהילדה לא בסדר, ואז השיחה נותקה", שחזרה.

 

על פי חקירת מפלג המיעוטים של היחידה המרכזית בירושלים, ביום הדקירה יצא החשוד מביתו לכיוון בית הספר שבו הוא לומד כשהוא מצויד בסכין. הצעיר החליט לא להיכנס

ללימודים ובשעה 10:09 עלה לרכבת הקלה בחזרה לביתו.

 

עם עלייתו לקרון, זיהה את החיילת והתיישב מולה. כמה שניות לפני הגעת הרכבת לתחנה דקר החשוד את החיילת מספר פעמים וברח מהמקום לכיוון ביתו, שם פגש את אחיו וסיפר לו על המעשה. בהמשך עלה על אוטובוס לכיוון מעבר קלנדיה במטרה למצוא מקלט ברמאללה אצל בני משפחתו. במהלך הנסיעה השליך את הסכין. הוא נעצר במחסום קלנדיה.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד בדקירה, היום
צילום: אוהד צויגנברג
יהודית אהרון
צילום רפרודוקציה: גיל יוחנן
מומלצים