שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בערוץ 10 טוענים: הטורקים גנבו לנו את הפתיחים

  ערוץ 10 תובע מיליון דולר מערוץ טורקי בטענה כי הפתיחים המוזיקליים למשדרי החדשות הועתקו. גורם בחדשות הערוץ: "מי שיצפה בשידורי התחנה הטורקית ויעצום עיניו, יחשוב שאלה שידורי ערוץ 10". צפו בשתי הגרסאות ונסו למצוא את ההבדלים

  זו לא מתיחה ל-1 באפריל: ערוץ 10 הגיש בסוף השבוע האחרון תביעה כנגד ערוץ הטלוויזיה הטורקי "kibris genc tv", המשדר בין השאר בטורקיה ובצפון קפריסין, בחשד לגניבת הפתיחים המוזיקליים של הערוץ. לתביעה שותף גם המוזיקאי עירד אשל והתובעים דורשים סך של מיליון דולר.

   

  התביעה הבינלאומית על הפרת זכויות יוצרים הוגשה לאחר שבערוץ גילו שפתיחי התוכניות בתחנה הטורקית זהים לפתיחי כלל תוכניות החדשות של ערוץ 10. לדברי גורם בערוץ: "אם זה לא היתה גניבה זה היה מצחיק. מי שייצפה בשידורי התחנה הטורקית ויעצום עיניו, יחשוב שהוא צופה בשידורי ערוץ 10 מהשנים האחרונות. תוכנית אחת גנבה את המוזיקה של המהדורה המרכזית, אחרת גנובה

  מ"לונדון את קירשנבאום" ואחרות נשמעות כמו חדשות השבת עם אשרת קוטלר בנגל ואפילו ניתן לשמוע את פתיח תוכנית הבוקר של הערוץ כאשר עוד הגישו אותה תמר איש שלום ואריאל מרגלית".

   

  כאמור את הפתיחים לתוכניות השונות של ערוץ 10 חיבר עירד אשל, איש קראייטיב המתמחה בהלחנה וביצירת פתיחים לעולם הטלוויזיה והפרסום. הזכויות לפתיחים הגנובים לכאורה שייכות הן לאשל והן לערוץ. לידי ynet הגיעו פתיחי התוכניות של התחנה הטורקית, האזינו להם ושפטו בעצמכם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  חדשות ערוץ 10 מול הערוץ הטורקי. יש הבדל?
  לאתר ההטבות
  מומלצים