שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ביהמ"ש אישר לפרסם תכולת ביתה של אתי דודאי
  מחזיק מפתחות משובץ אבני יהלום, 8 טלוויזיות בגודל 100-52 אינץ' ו-4 מיטות שיזוף - אלו הם חלק מהפריטים בחוות דעת השמאי שביקר בווילה של ה"מעושרת" אתי דודאי בסביון. בית המשפט דחה את בקשתה לאסור את פרסום תכולת ביתה

  שופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב, איתן אורנשטיין, דחה היום (ד') את הבקשה של אתי דודאי לאסור את פרסום תכולת ביתה בסביון. השופט כתב בהחלטתו: "דודאי השתתפה בסדרת טלוויזיה (מעושרות – מ"ש), בה נחשפו לעיני כל פרטי רכושה, ומשכך הבקשה לאיסור הפרסום, אינה דרה בכפיפה עם התנהגותה של המחזיקה, ממילא הנכסים, ולמצער חלק ניכר מהם, כבר נחשפו לעיני כל, כך שסר הטעם ביסוד הבקשה".

   

   

  בהמשך העביר השופט ביקורת על התנהלותה של דודאי, לאחר שעיכבה את כונס הנכסים למעלה משעה בפתח הבית, למרות הצגת הצו אותו נתן. "דעתי אינה נוחה מהתנהלות המחזיקה, שכן שומה היה עליה לכבד את צו בית המשפט ולאפשר כניסה מיידית של כונס הנכסים לבית, ובהתאם לצו שהסמיך אותו לעשות כן. מצופה כי בעתיד לא תישנה התופעה", נכתב בהחלטה.

   

  צפו: סיור בביתה של דודאי בסביון 

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  מחוות דעת השמאי, מיכה זכאי, שביקר בווילה בסביון כדי לבחון את תכולתה עולה רשימה ארוכה של תכשיטים ואוסף אומנות. ביניהם, מרצדס 350S שנת 2011, מחזיק מפתחות BMW משובץ אבני יהלום ספיר, מספר רב של תכשיטים משובצים עם אבני יהלום, 8 טלוויזיות בגודל 100-52 אינץ', מקרן סרטים, 194 בקבוקי יין מסוגים שונים, פינת רביצה מקש, 4 מיטות שיזוף, 15 פסלי גן.

   

  ביום ה' האחרון מונה לדודאי כונס בעקבות חובות בעלה לשעבר, דוד דודאי, שנפטר לפני חודש וחצי על דוכן העדים במסגרת אותו הליך, לרשויות המס. החובות מסתכמים בכ-78 מיליון שקל. בהמשך לאותה החלטה קבע היום השופט כי עו"ד ארז חבר ימונה למנהל עזבון זמני לנכסי דודאי ז"ל, וגברת דודאי תהיה חייבת להודיע לו אם ברצונה למכור מחצית מהרכוש.

   

  בשלב זה צמצם השופט את הצו לאיסור דיספוזיציה (איסור למכור את הנכסים) באופן שיחול על מחציתם בלבד. הנכסים הרלוונטיים הם בין היתר דירת מגורים במבשרת ציון, בית בסביון כולל תכולת הבית שכוללת חפצי אומנות ותכשיטים, רכב מסוג BMW ומניות וזכויות בחברות זרות.

   

  על פי הסכם הממון בין השניים דודאי ז"ל היה זכאי למחצית מכל הרכוש. "לא ניתן הסבר, ומכל מקום שיהיה בו כדי לשכנע, הכיצד המחזיקה (אתי דודאי) רשומה כבעלת הזכויות הבלעדית של הנכסים השונים, וטוענת כי היא בלבד הזכאית להם שכן לכאורה אלה היו אמורים להיות רשומים גם על שם המנוח", כתב השופט בהחלטה.

   

  הוא הוסיף כי "לפי הצהרת ההון של המחזיקה מאוגוסט 2008 השקיע דודאי ז"ל בחודש נובמבר 2008 בבית בסביון מעל ל-14 מיליון שקל וכן העביר לה את הבעלות במכונית ה-BMW שרכש. לכאורה, וככל שצודקת המחזיקה בטענתה כי הנכסים הם אך ורק בבעלותה, לא היה אמור החייב להשקיע בבית מיליוני שקלים ולהעביר לה רכוש ניכר נוסף".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים