שתף קטע נבחר

התאונה שגרם ברק הירשזון: חשש לחיי הפצועה

במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב עדיין מאושפזת נועם סולומון, בת 24, שנפצעה אנושות בתאונת האופנוע בצפון תל אביב. בית המשפט האריך את מעצרו של בן זוגה, ברק הירשזון, שנהג באופנוע אחרי ששתה בירה מעל המותר, ואיבד שליטה

בזמן שהרופאים נאבקים על חייה, האריך בית המשפט את מעצרו של נהג האופנוע. מצבה של נועם סולומון, הפצועה בתאונת האופנוע בתל אביב מוסיף להיות קשה מאוד. מבית החולים איכילוב נמסר כי היא סובלת מפגיעה מוחית, מורדמת ומונשמת. סולומון, בת 24, מאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ וחבריה מחכים מחוץ לחדרה במתח ובדאגה. גם הוריה, ששבו הערב (יום ב') מאפריקה נמצאים ליד מיטתה.

 

עוד בחדשות ynet:

 

מוקדם יותר האריך בית משפט השלום בעיר את מעצרו של הנהג, ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר שנמצא במאסר. הירשזון, שמעצרו הוארך בארבעה ימים, חשוד בנהיגה בשכרות ובגרימת חבלה של ממש.

 

במהלך הדיון בהארכת המעצר ציין נציג המשטרה כי הירשזון, שנושא ברישיון מאז שנת 2002, צבר מאז 25 עבירות תנועה, כולל חצייה ברמזור אדום. בשנת 2006 הוא נתפס נוהג בשכרות ורישיונו נפסל אז למשך 33 חודשים. עוד אמר נציג המשטרה כי מהמידע שנמסר מבית החולים, עולה כי רמת האלכוהול בדמו של הירשזון בתאונה אמש הייתה פי שניים מהמותר.

 

השופט צחי עוזיאל ציין בהחלטתו כי "לחשוד מיוחסות סטייה מקו נהיגה ונהיגת רכב בשכרות. בהתאם לחשד, גרם החשוד לתאונת דרכים כשהוא מסיע על האופנוע רוכבת נוספת תוך שהוא נתון תחת השפעת אלכוהול. עיון בתיק החקירה מצביע על קיומו של חשד סביר כנדרש. די להפנות להודאת החשוד ולזיכרון הדברים שסומן על ידי בקשר לכמות האלכוהול בדמו של החשוד".

 

פרקליטו של הירשזון, עו"ד עופר חורש, ביקש לשחרר את מרשו ממעצר, שכן לדבריו, המסוכנות נובעת רק מהיותו של הירשזון נוהג. "לאור העובדה שהמשטרה שללה את רישיונו, הרי שאין כאן מסוכנות והוא לא יכול לשבש את החקירה", אמר עו"ד חורש. במשטרה טענו מנגד כי קיים חשש לשיבוש חקירה, שמא הוא ינסה לדבר עם הנוסעת שנפגעה וגם למסוכנות מצדו של הירשזון.

 

הקסדה של החברה נחצתה לשניים

ברק הירשזון הרכיב את זוגתו בת ה-24 לאחר בילוי בחוף תל ברוך, התנגש במדרכה והשניים עפו מהאופנוע. הקסדה של סולומון נחצתה לשניים והיא נפגעה אנושות. 

 

מחקירת בוחני התנועה של מחוז תל-אביב עולה כי בני הזוג בילו אמש בחוף תל ברוך. במהלך הבילוי שתה החשוד בירה בכמות שעולה על המותר. בסביבות השעה 21:30 הרכיב את סולומון על אופנוע מסוג ימאהה והשניים עזבו את המקום. בדרך כורכר הנקראת רחוב 2040, איבד הנהג את השליטה על האופנוע,

התנגש עם הגלגל הקדמי בשפת המדרכה וכתוצאה מכך הועפו השניים למרחק רב.

 

חברתו שישבה מאחור ספגה את הפגיעה הקשה, כאשר קסדתה נשברה לשניים. היא הובהלה לבית החולים איכילוב מחוסרת הכרה ומונשמת. חוקרי אגף התנועה לקחו בדיקות דם מהחשוד, והתברר כי בדמו רמת אלכוהול גבוהה מהמותר בחוק.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מאושפזת במצב קשה. סולומון
נשאר במעצר. הירשזון
צילום: מוטי קמחי
זירת התאונה בצפון תל-אביב
צילום: דנה קופל
מומלצים