שתף קטע נבחר

ברק הירשזון יואשם בגרימת פציעתה של חברתו

בנו של שר האוצר לשעבר יואשם מחר ככל הנראה בנהיגה בשכרות ובגרימת התאונה שבה נפצעה זוגתו באורח אנוש. מצבה של החברה שמאושפזת בבית החולים איכילוב מוסיף להיות אנוש

החברה ממשיכה להיאבק על חייה בבית החולים, בן זוגה יואשם בגרימת התאונה. לבית המשפט לענייני תעבורה בתל-אביב יוגש מחר (ה') כתב אישום נגד ברק הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, בגין גרימת התאונה שבה נפצעה חברתו נועם סלומון באורח אנוש. מצבה של סלומון שמאושפזת במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב מוסיף להיות אנוש.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

המתנחלים לשוטרים שפינו: תסתכלו לנו בעיניים

מסדר מופז: בלי סלולרי בישיבות, בלי איחורים

רצח באום אל-פחם: נפגע ממכונית והוכה במוט

 

מסתמן כי כתב האישום יכלול סעיפי עבירות של נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש וגרימת חבלה של ממש. חוקרי אגף התנועה של מחוז תל-אביב בראשותו של סגן-ניצב נסים פרחי, קיימו הערב ישיבה בנוגע לסעיפים שיופיעו בכתב האישום.

 

בתחילת השבוע איבד הירשזון את השליטה על הקטנוע שעליו רכב יחד עם חברתו שהייתה רכובה מאחור. כתוצאה מההתנגשות במדרכה, עפו השניים מהקטנוע. סלומון ספגה את הפגיעה הקשה, לאחר שקסדתה נחצתה לשניים והירשזון עצמו נפגע באורח קל. כמה שעות לאחר התאונה עצרה את המשטרה את הירשזון ובדיון שבו הוארך מעצרו צוין כי בבדיקה שנערכה בבית החולים עלה כי רמת האלכוהול בדמו בזמן התאונה הייתה פי שניים מהמותר.

 

במהלך הדיון בהארכת המעצר ציין עוד נציג המשטרה כי מאז שנת 2002, צבר הירשזון 25 עבירות תנועה, כולל חצייה ברמזור אדום. כמו כן התברר כי בשנת 2006 נתפס הירשזון נוהג בשכרות ורישיונו נפסל אז למשך 33 חודשים. הירשזון הודה בפני החוקרים כי שתה שתי כוסות בירה, לפני שהחל בנסיעה שהסתיימה בפציעת חברתו. הוא גם הביע צער בחקירה על המעשה שביצע.

 

השופט צחי עוזיאל ציין ביום שני בעת החלטתו להאריך את מעצרו של הירשזון כי "לחשוד מיוחסות סטייה מקו נהיגה ונהיגת רכב בשכרות. בהתאם לחשד, גרם החשוד לתאונת דרכים כשהוא מסיע על האופנוע רוכבת נוספת תוך שהוא נתון תחת השפעת אלכוהול. עיון בתיק החקירה מצביע על קיומו של חשד סביר כנדרש. די להפנות להודאת החשוד ולזיכרון הדברים שסומן על ידי בקשר לכמות האלכוהול בדמו של החשוד".

 

החברה סלומון סובלת מפגיעה מוחית והיא מורדמת ומונשמת כאמור במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים איכילוב. מחוץ לחדר שבו היא מאושפזת מחכים מכריה ובני משפחתה למוצא פיהם של הרופאים. גם הוריה, ששבו ביום שני לישראל מאפריקה, שוהים כל העת ליד מיטתה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כתב אישום. ברק הירשזון
צילום: מוטי קמחי
אין שיפור. נועם סלומון
מומלצים