שתף קטע נבחר

מסדר מופז: בלי סלולרי בישיבות, בלי איחורים

יו"ר קדימה הטרי העביר הוראות ברורות לאנשי סיעתו: יש לעדכן אותו על כל נסיעה לחו"ל, להשאיר את הטלפונים הסלולריים מחוץ לחדר הישיבות ולא לאחר לדיוני הסיעה. הוא סיפר כי למפלגה חובות של כ-29 מיליון שקל

היושב ראש הטרי של קדימה, שאול מופז, הורה על נהלים חדשים בסיעה לאחר בחירתו. בישיבת הסיעה של קדימה הורה מופז לכל חברי הכנסת של קדימה להשאיר את הטלפונים הסלולריים מחוץ לחדרי הישיבות, לא לאחר לישיבות, ולעדכנו על כל נסיעה שלהם לחו"ל.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

מופז גם הורה לצוות הסיעה, כולל מנהל הסיעה ומזכירתה, לעזוב את הדיון. בסקירה שערך מופז על המצב הכלכלי של המפלגה הוא אמר לחברי הסיעה כי היא נמצאת בחובות של כ-29 מיליון שקלים. מופז נבחר ליו"ר קדימה בשבוע שעבר, אחרי שגרף מופז 61.7% מקולות הבוחרים בעוד ציפי לבני זכתה ב-37.2% בלבד.

 

בהרמת הכוסית של קדימה לחג היום אמר מופז: "היינו עבדים במצרים, לא נהיה עבדים בישראל. הערב אנחנו מתייצבים להגיד לממשלת ישראל - זמנכם עבר. עשקתם פגעתם ורמסתם שלוש שנים. זה מספיק. מספיק ודי"

 

אתמול השתתפו מופז ולבני לראשונה מאז הפריימריז באותו האירוע. שניהם הגיעו לחתונתו של ח"כ יואל חסון מקדימה, אך

ניצבו מרוחקים זה מזו. לבני נראתה מחויכת, ואף תועדה רוקדת במהלך החתונה.

 

היום סיפקה לבני, שטרם הודיעה אם בכוונתה להישאר בפוליטיקה, התבטאות מדינית ראשונה מאז התבוסה למופז. בעמוד הפייסבוק שלה היא התייחסה לפינוי בית המכפלה בחברון, ואמרה: "ההתיישבויות היהודיות במגרון ובחברון אינן סוגיות משפטיות בשאלה 'של מי הקרקע' והן גם אינן עוסקות בזכותם של יהודים לקנות קרקע בכל מקום בעולם. מדובר ברצון של ישראלים, בעלי השקפת עולם של ישראל השלמה, להכריע דרך הבעלות הפרטית את העתיד המדיני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יו"ר קדימה מופז
צילום: גיל יוחנן
מומלצים