שתף קטע נבחר

משחקי השבוע: גאווה ישראלית ב-Xbox

משחק ישראלי חדש ל-Xbox ישלח אתכם לשגר יצורי ג'לי היישר למותם המפוצץ. וגם: מקס פיין לסמארטפון, ועוד תשעה משחקים

The Splatters

תאריך השקה: 11.4

פלטפורמות: Xbox360 - דיגיטלית בלבד

פיתוח: Spiky Snail

הפצה: מיקרוסופט

משחק פיזיקה בפיתוח ישראלי שמיקרוסופט אימצה להשקה ב-Xbox Live Arcade. ב-Splatters משגרים יצורי ג'לי אל מותם בפיצוצים מרהיבים, במטרה להפעיל את כל הפצצות במסך ולאסוף נקודות סגנון.

 

 

Naval War: Arctic Circle

תאריך השקה: 10.4 - דיגיטלית בלבד

פלטפורמות: PC

פיתוח: Turbo Tape

הפצה: Paradox

המשחק הגדול הראשון של אולפן נורווגי שהוקם ב-2008 הוא משחק אסטרטגיה ימי ריאליסטי, שמתרחש בשנת 2030, בעת ששדות נפט חדשים שהתגלו בחוג הארקטי הנמס מובילים למלחמה בין ציי נאט"ו לרוסיה. השחקן שולט בפלטפורמות נשק ואיסוף מידע מתוחכמות באוויר, מתחת ועל פני הים. עם דגש על איסוף מודיעין, חשאיות ואיתור והשמדת היריב ממרחק.

 

 
עוד ב-games
 

Legend of Grimrock

תאריך השקה: 11.4

פלטפורמות: PC - דיגיטלית בלבד

פיתוח: Almost Human

משחק תפקידים בסגנון משחקים קלאסיים בז'אנר כמו Eye of the Beholder ו-Lands of Lore, בגרפיקה מודרנית. ארבעה אסירים מושלכים אל המנהרות העתיקות שמתחת להר, וצריכים לשרוד את סכנותיו, להתגבר על חידותיו ולמצוא דרך החוצה. רשמים ראשוניים מאתרי משחקים - חיוביים.
 
 

Skullgirls

תאריך השקה: 11.4

פלטפורמות: Xbox360,PS3 - דיגיטלית בלבד

פיתוח: Reverge

הפצה: קונאמי

שמונה לוחמות נאבקות על הזכות להתמודד מול ה-Skullgirl ולזכות ב-Skull Heart, חפץ מגשים משאלות. במשחק מכות דו-מימדי, ניתן להיכנס לקרב עם צוות של עד שלוש לוחמות ולהחליף ביניהן בשיטת Tag Team. מי שבוחר לשלוט בצוות קטן יותר או בלוחמת אחת מקבל בונוס מתאים לבריאות ולנזק.

 
 

Max Payne Mobile

תאריך השקה: 12.4

פלטפורמות: iOS

פיתוח: רוקסטאר

כחלק מההכנה למקס פיין 3, שמגיע במאי לקונסולות ולמחשב. רוקסטאר הסבה את מקס פיין המקורי לפלטפורמות של אפל. הגרסה הניידת תגיע מאוחר יותר החודש גם למכשירי אנדרואיד.

 

Men of War: Condemned Heroes

תאריך השקה: 12.4

פלטפורמות: PC

פיתוח והפצה: 1C

 הרחבה עצמאית - לא דורשת את המשחק המקורי - מספר ארבע למשחק האסטרטגיה Men of War, שיצא במקור ב-2009.

לאחר שההרחבה הקודמת, Vietnam, ביקרה במלחמה אחרת, Condemned Heroes חוזרת לשנות הארבעים ולמלחמת העולם השניה. בקמפיין חדש של 15 משימות שקיבל השראה מאירועים היסטוריים, השחקן שולט בגדוד אסירים סובייטי שנשלח למשימות המסוכנות והנואשות ביותר נגד הכוחות הגרמניים, החל מ-1942 ועד חודשי המלחמה האחרונים.

 

 

Fez

תאריך השקה: 13.4

פלטפורמות: Xbox360 - דיגיטלית בלבד

פיתוח: Polytron

אחד מפרוייקטי האינדי הידועים של השנים האחרונות וזוכה במגוון פרסים במהלך פיתוחו, שהחל עוד ב-2007, ב-Fez אנחנו שולטים ביצור דו-מימדי חובש תרבוש ("Fez"), שצריך לחקור עולם תלת-מימדי תוך סיבובו והליכה על חתכים שונים שלו.

 

 

Spirit Camera: The Cursed Memoir

תאריך השקה: 13.4 (מאוחר יותר במאי-יוני באירופה)

פלטפורמות: 3DS

פיתוח: Tecmo-Koei

הפצה: נינטנדו

ספין-אוף מעניין של סדרת האימה Fatal Frame, שמשתמש ביכולות ה"מציאות המשודרגת" של ה-3DS. במשחקי Fatal Frame השחקן משתמש במצלמה וירטואלית כדי לראות ולהרוס רוחות. ב-Spirit Camera התפקיד הזה עובר למצלמה האמיתית של הקונסולה הניידת. לאחר שהשחקן מציל נערה בשם מיה מבית עתיק מקולל, השניים עוברים יחד לעולם "האמיתי", בו משולבת גרפיקה של המשחק על רקע סביבת השחקן. שם צריך לחסל רוחות שונות ולהגן על מיה כדי להיפטר מהקללה.

 

 

Pandora's Tower

תאריך השקה: 13.4

פלטפורמות: Wii

פיתוח: Ganbarion

הפצה: נינטנדו

משחק תפקידים-פעולה שיצא ביפן בקיץ שעבר ומושק עתה בגרסה אנגלית באירופה. הסיפור מתמקד במערכת היחסים בין הגיבור ונערה מקוללת, שצריכה לאכול בשר מפלצות כדי לא להפוך לאחת בעצמה. השחקן חוקר את 13 הצריחים של מגדל פנדורה כדי לצוד לה מזון ולהבין את הסיפור שמאחורי הקללה ולהסיר אותה. הגרסה היפנית זכתה לציונים שבין 70 ל-80 בעיקר.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: games.co.il
בולט טיים באייפון שלך
צילום: games.co.il
מומלצים