שתף קטע נבחר

אישום: הביאו זונות מאוקראינה, גבו כסף וקנסו

כתבי אישום הוגשו נגד גבר ואשה שהביאו נשים מאוקראינה כדי שיעסקו בזנות. כשאחת מהן סירבה לקיים יחסי מין - נקנסה ונשלחה ללקוח שפגע בה. גם שניים מראשון לציון ומאילת נאשמים בהפעלת בית בושת

הבנות הובאו מאוקראינה, והפכו לשפחות מין: כתב אישום הוגש הבוקר (יום ג') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נגד שלושה גברים ואשה מבת-ים, מראשון לציון ומאילת בעבירות שונות של סחר בנשים והעסקת בזנות.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

בין הנאשמים אולג זברסקי, בן 35, ואשה אחרת שאותה הכיר, אולגה פישר, בת 29 מבת-ים. לפי כתב האישום, זברסקי נתן לפישר את פרטי הנשים שאמורות היו להגיע לעבוד בארץ בזנות. כדי להערים על רשויות האכיפה בביקורת הגבולות הציגה עצמה פישר כקרובת משפחתן, ולנשים נאמר כי היא אחותו. הנשים שקיבלו את תמונתה ופרטיה מבעוד מועד שיננו את הפרטים, ועם נחיתתן סיפרו כי הן אמורות להתארח אצלה. כשהיו נוחתות בארץ, הייתה פישר לוקחת אותן מיד לזברסקי.

 

לפי האישומים, באחד המקרים הכירה אחת המתלוננות, שבאה מאוקראינה, אשה במועדון בארצה, והיא קישרה בינה לבין זברסקי דרך הסקייפ. במהלך השיחות שהתקיימו ביניהם הבטיח לה זברסקי מימון של כרטיס הטיסה וכן 600 שקלים עבור שירותי המין שתיתן. מחצית מהסכום היה עליה לשלם לו כדי לפרוע את החוב.

 

לאחר מכן הבטיח לה זברסקי מחצית מהתשלום עבור שירותי המין שתספק לאנשים שאליהם ישלח אותה. היא הגיעה ארצה עם עוד חברה, וכבר ביום הגעתן ביקש מהן זברסקי להתחיל לעבוד. הן ביקשו לנוח והסבירו כי הן עייפות. לרשותן הועמד נהג שהסיע אותן ממקום למקום, והן ביקרו בין שמונה לתשעה לקוחות ביום. באחד המקרים, כשסירבה אחת הנשים לקיים יחסי מין עם לקוח, קנס אותה זברסקי ב-50 שקל ושלח אותה ללקוח, שהכאיב לה ופגע בה. המתלוננות עזבו את הארץ.

 

זברסקי מואשם בסחר בבני אדם, תקיפה, סרסרות ועוד. פישר מואשמת בסיוע לסחר בבני אדם וסיוע להבאת אדם לידי עיסוק בזנות בנסיבות מחמירות. עו"ד אייל אוחיון, המייצג את אולגה פישר, מסר בתגובה: "על פניו, למקרא כתב האישום, עולה באופן ברור כי אין למרשתי כל קשר לביצוע עבירות סחר בנשים והיא עצמה אינה קשורה למסכת המתוארת בכתב האישום. חלקה מתמצה במעשה תמים שבמסגרתו קיבלה את פניה של אחת הנאשמות בשדה התעופה".

 

עורכי הדין שחר חצרוני ותמיר סננס, המייצגים את זברסקי, אמרו בתגובה: "כתב האישום נראה מופרך על פניו והנאשם כופר בכל אשר אמור בו".

 

כתבי אישום הוגשו גם נגד יעקב מלכה, בן 36 מאילת, ו-ואצ'יסלב מגזינר, בן 40 מראשון לציון, שניהלו בצוותא חדרי בושת ברחובות בן יהודה ויורדי הסירה בתל אביב. הם נאשמים כי העסיקו נשים ישראליות ואזרחיות זרות בזנות, והתפרנסו בזכות רווחיהן. עקב הסתבכותם בחובות כבדים בהימורים וכדי להיחלץ מאימת הנושים החליטו השניים לקשור קשר ביניהם ועם אחרים לסחור במספר גדול יותר של נשים מאוקראינה ולהביאן לישראל. הם יצרו קשר עם אדם נוסף דרך הסקייפ, וזה נהג להעביר להם פרטים של נשים רבות. הם נאשמים בקשירת קשר לביצוע סחר בבני אדם, סרסרות ועוד.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מחצית הסכום הלכה לסרסור
צילום: shutterstock
עו"ד שחר חצרוני
צילום: מוטי קמחי
עו"ד תמיר סננס
צילום: יריב כץ
עו"ד אייל אוחיון
צילום: יריב כץ
מומלצים