שתף קטע נבחר

מזל טוב: יואל שליט ויערה וינקלר מתחתנים

כחצי שנה לאחר שחרורו של גלעד שליט משבי חמאס, נודע כי בני הזוג שהכירו בעיצומו של המאבק למענו יתחתנו בסוף הקיץ. נועם שליט לא הופתע: "זה היה ידוע כבר זמן רב"

עוד קצת נחת במשפחת שליט: בסוף הקיץ צפוי הבן הבכור במשפחה, יואל, לשאת לאשה את חברתו, יערה וינקלר. השניים הכירו במהלך המאבק לשחרורו של גלעד משבי חמאס, ויחסיהם העמיקו בשנה האחרונה.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

נועם שליט, אביהם של יואל וגלעד, אישר את הפרטים, אך בני המשפחה סירבו להרחיב מעבר לכך. שליט הוסיף כי מדובר באנשים פרטיים ובאירוע פרטי. הוא ציין, עם זאת, כי לא הופתע וכי כבר מזה זמן ידוע על כוונתם של השניים להינשא.

 

נשיקה עם שחרור גלעד שליט ()
נשיקה עם שחרור גלעד שליט

 

יואל ויערה הכירו במהלך תקופת המאבק, כשלוש שנים לפני שובו של גלעד משבי החמאס. בתחילה ידעו על הקשר רק בני המשפחה וחברים אחרים במטה המאבק. בהמשך, היא הצטרפה לבני המשפחה באירועים שונים, שהבולט בהם היה ההתפרצות לרחבת הטקס בהר הרצל, בעת הדלקת המשואות בערב יום העצמאות האחרון.

 

בשבוע שעבר, לראשונה אחרי שש שנים, חגגו בני משפחת שליט את ליל הסדר בביתם במצפה הילה, כשגלעד הסב עמם לשולחן הסדר. במהלך שנות השבי שלו בידי חמאס, הקפידה המשפחה לא לחגוג את ליל הסדר, ומדי שנה באותו יום קיימו ההורים, אחיו, אחותו והפעילים לשחרורו אירועים שונים להעלאת המודעות לחסרונו. "השנה אנחנו מרגישים חירות אמיתית", אמר ל-ynet נועם שליט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יערה ויואל
צילום: חסן שעלאן
יערה וגלעד, עם שחרורו משבי חמאס
צילום: MCT
מומלצים