שתף קטע נבחר

שלושה שינויים בחידה לחג שני. לא תחפשו?

החידה צלחה את החג הראשון בהצלחה מבחינת מישל דור, לאחר שאף אחד מכם לא הצליח לשלוח תשובה נכונה ומלאה. עתה מגיעה החידה לחג השני ושואלת כמה קשה יהיה לכם למצוא את 3 השינויים. רמז: אחד מהם קשור בהחלט לחג עצמו

הבטן כואבת לי. לא די הבישולים של מלכה, עתה היא החליטה להכין את כל מאכלי החג שניתן להעלות על הדעת. עבדכם הנאמן נאלץ לטעום שוב ושוב ואני נשבע לכם שאני כבר מתחיל להעדיף את יום כיפור...

 

בחידה האחרונה שיניתי את מתווה הקווים בכפפת הגריל, הכפלתי את כפתור ההפעלה מהדיבורית, וכמובן ש"החרבתי" את אחד מחיבורי ה-USB במתאם. רבים חשבו כי חסר ה"לוגו" בכפפה אבל זה ממש לא כך. מה ששיניתי בה היה המתווה של הקווים כפי שניתן לראות בהבדלים שבין שתי התמונות ובדף המוצר עצמו.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

התגובות הפעם היו מרובות. רובן בממשק התגובות, מה שאומר שעלי להיכנס למתחם, לעבור סריקת קרנית, אצבע וקול, ורק אז להיכנס לחדר הכספות ולקבל את פלט הפותרים. המבט החמוץ של המאבטח שנשען על מנהלת הלוגריתמים אמר הכל. "אין אף פותר נכונה", נבח האיש. "זה ממש מדהים שכולם ראו את השינוי שעשית ב-USB ולא החמיצו את הכפלת לחצן ההפעלה בדיבורית – אבל איש לא טרח ולבדוק האם היה שינוי בכפפה...", אמר.

 

בקיצור הפרסים של השבוע עוברים לשבוע הבא. אני מקווה שהפעם תצליחו לאתר את שלושת השינויים. רמז: אחד מהם קשור בהחלט לחג עצמו. חג שמח.

 

 (צילום: מישל דור) (צילום: מישל דור)
(צילום: מישל דור)

לצפייה בגודל המלא

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: אבישי זיגמן, חגי דקל
מישל דור
צילום: אבישי זיגמן, חגי דקל
מומלצים