שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  התוקף בנרגילה יואשם. אם הפצוע: לא יוצא מהבית
  כתב אישום יוגש נגד החשוד בהטחת מכל הנרגילה בפניו של נער מאור יהודה, ומעצרו הוארך. הוסרו התפרים מפניו של הפצוע

  בית המשפט השלום לנוער האריך היום (א') עד ליום שלישי את מעצרו של הנער שנעצר בשבוע שעבר בחשד כי הטיח מכל נרגילה בפניו של נער אחר באור יהודה, וגרם לו לחתכים רבים בפניו. כתב אישום בפרשה צפוי בקרוב.

   

  עוד בחדשות ynet:

   

  לפני כעשרה ימים פרצה קטטה באור יהודה, ובשיאה נפגע נער בן 17 בפניו. הוא נזקק ל-40 תפרים. במשטרת מסובים עצרו מספר חשודים במעשה, ושישה אף נחקרו בפרשה, שנמצאת תחת אחריותו של מפקד התחנה, סנ"צ בני פלס. אחד מהם היה גם הנער הפגוע, שנחקר תחת אזהרה על חלקו באירוע.

   

  הנער הפגוע. עדיין בטראומה (צילום: חגי דקל) (צילום: חגי דקל)
  הנער הפגוע. עדיין בטראומה (צילום: חגי דקל)

   

  היום הוארך מעצרו של החשוד המרכזי והוגשה הצהרת תובע, שמשמעותה היא שהגשת כתב האישום קרובה. "הלקוח שלי נקלע לקטטה בעל כורחו, וכתוצאה ממנה הוא מוצא את עצמו עצור

   עד היום", אמרה פרקליטת החשוד, עו"ד דורית גיטרמן. "חבל שהוא לא שוחרר לחלופת מעצר, כפי שהצענו. אני מאמינה שבסופו של דבר כך יקרה".

   

  היום הורדו התפרים מפניו של הנער הפגוע, אולם לדברי אמו הוא עדיין בטראומה. "אני מרגישה שזה מתקדם, אנחנו במשפחה במצב רגיש", אמרה. "הבן שלי עדיין לא יצא מהבית. אני נאלצת להישאר בבית ולדאוג לו. אני מקווה שבית המשפט ינהג בנער בחומרה, שנערים יפחדו וידעו שלא עושים דברים כאלה. זה בלתי נסבל האלימות הזאת. רק אחרי כמה ימים נופל לך האסימון מה היה עלול לקרות, אני קיבלתי את בני במתנה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הנער הנפגע. אלימות בלתי נסבלת
  צילום: חגי דקל
  עו"ד גיטרמן. מבקשת מעצר בית
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים